Windows 11 Insider kurmak mantıklı mı?

alpr.ysr

Centipat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum ama hatırlarsanız Windows 10 da bir güncelleme gelmişti ve bazı bilgisayarlar kitlenmişti böyle bir şey olmasından korkuyorum ama forumda Windows 11'e geçmeyiş deneyen birçok kişi gördüm sizce Windows 11 Insider'a geçmeli miyim yoksa tamamen yayınlanmasını mı beklemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 kullanıyorum Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum ama hatırlarsanız Windows 10 da bir güncelleme gelmişti ve bazı bilgisayarlar kitlenmişti böyle bir şey olmasından korkuyorum ama forumda Windows 11'e geçmeyiş deneyen birçok kişi gördüm sizce Windows 11 Insider'a geçmeli miyim yoksa tamamen yayınlanmasını mı beklemeliyim?
Ben kurdum kullanıyorum ama günlük kullanım için pek uygun değil çoğu şey hata veriyor. Ama eski Windows 11 sürümlerine göre çok gelişmiş. Ama kullanılır. Tabi size kalmış.

Kullanmanı tavsiye ediyorum. Bende Windows 10'a göre aşırı stabil çalışıyor. Bir tek FPS sorunum vardı onu da YouTube'dan bir video sayesinde çözdüm. Ekran kartı kullanımı sürekli %0 ve %99 arasında dalgalanıyordu. Bu FPS sorununu çözünce daha yüksek fps almaya başladım.
Fakat Windows 11'i masaüstü bilgisayarıma kurduğum zaman pek de stabil değildi. Üstüne bir de RX590 driverini kuramamıştım.
Aslında tamamen şans işi sayılır. Kesinlikle kurup denemen lazım. Laptopumda aşırı stabil iken masaüstünde sorunluydu.

Kullanmanı tavsiye ediyorum. Bende Windows 10'a göre aşırı stabil çalışıyor. Bir tek FPS sorunum vardı onu da YouTube'dan bir video sayesinde çözdüm. Ekran kartı kullanımı sürekli %0 ve %99 arasında dalgalanıyordu. Bu FPS sorununu çözünce daha yüksek FPS almaya başladım.
Fakat Windows 11'i masaüstü bilgisayarıma kurduğum zaman pek de stabil değildi. Üstüne bir de RX590 driverini kuramamıştım.
Aslında tamamen şans işi sayılır. Kesinlikle kurup denemen lazım. Laptopumda aşırı stabil iken masaüstünde sorunluydu.

Hocam bende de masaüstü var benim kart GTX 1650 AMP Core bir de ben format atmadan kuracağım sorun çıkıp çıkamamsı konusunda emin değilim eğer sorun çıkarsa geri Windows 10'a döndürebilir miyim oa da emin değilim.
Geçebilirsin bence ben 15 Haziran'dan beri kullanıyorum tüm bilgisayarlarımda. Aman aman bir sorun çıkmadı.

Hocam masaüstünde stabilizasyon bozukluğu söz konusu demişti bir arkadaş az önce öyle bir durum var mı bir de ekran kartımda DirectX 12 var mı ondan da emin değilim(ekran kartı GTX 1650 AMP Core)

Hocam bende de masaüstü var benim kart GTX 1650 AMP Core bir de ben format atmadan kuracağım sorun çıkıp çıkamamsı konusunda emin değilim eğer sorun çıkarsa geri Windows 10'a döndürebilir miyim oa da emin değilim.

Hocam masaüstünde stabilizasyon bozukluğu söz konusu demişti bir arkadaş az önce öyle bir durum var mı bir de ekran kartımda DirectX 12 var mı ondan da emin değilim(ekran kartı GTX 1650 AMP Core)

GTX760 benim ekran kartı bir sorun yaşamadım. Eğer Windows 10'dan yükseltme yaparsanız ilk 10 ya da 15 (tam hatırlayamadım) gün içerisinde dönebiliyorsunuz. Ben format atarak geçtim Windows 11'e.

Yeni konular

Geri
Yukarı