Çözüldü Celeron J1800 ekran kartı ve RAM desteğine sahip midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AspeXa

Decapat
Daha fazla  
Intel Celeron J1800 anakartım var. Bilgisayarı ben toplamadım, hazır aldım. Dogal olarak üzerinde bu anakart vardı. Baktıgımda ekran kartı, RAM soketi olmadıgını gördüm. Bileniniz varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anladım hocam. Dediğinize göre lehimli RAM kullanılmış olarak gözüküyor. Ekran kartı ise zaten işlemci içinde bulunan İGPU. Özellikle tablet tipi PC'lerde böyle oluyor. Bunlara da kişisel olarak yükseltme olmuyor. Uzman birisi uğraşırsa belki yapabilir.
Anladım hocam. Dediğinize göre lehimli RAM kullanılmış olarak gözüküyor. Ekran kartı ise zaten işlemci içinde bulunan İGPU. Özellikle tablet tipi PC'lerde böyle oluyor. Bunlara da kişisel olarak yükseltme olmuyor. Uzman birisi uğraşırsa belki yapabilir.

Çözüm
Anladım hocam. Dediğinize göre lehimli RAM kullanılmış olarak gözüküyor. Ekran kartı ise zaten işlemci içinde bulunan iGPU. Özellikle tablet tipi PC'lerde böyle oluyor. Bunlara da kişisel olarak yükseltme olmuyor. Uzman birisi uğraşırsa belki yapabilir.

Hocam öyle ama şu ana kadar bütün formatları kendimiz attık.

Format atmak yazılımsal bir durum. Bunu yapabilirsiniz. Fakat donanımsal olarak kendiniz yapamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı