Cevaplanmayan konuları cevaplama etkinliği

enes.wtp

Gigapat
Daha fazla  
Meslek
Mahalle Bilgisayarcısı
Arkadaşlar, görüyorum ki geceleri ve sabahları açılan konuların çoğu cevaplanmadan günü bitiriyor. Tabii ki konuyu açan arkadaşların da çoğu kurallarda çifte konu açmanın bir uyarı sebebi olmadığını göremeyebiliyor. Aslında göz atarsak hep bildiğimiz konular, "Kulaklık tavsiyesi", "2.000₺ sistem toplama" gibi. Hem bu pandemi döneminde de cevaplamak için konu olur. Beğeni kasmak için veya en iyi cevap kapmak için de bir fırsat aslında. :D Tabii şakası bir yana. Konuyu açan kişi üyemiz "bu nasıl forum, tek bir sorunum bile çözülmedi" gibi bir isyanda bulunuyor. Moderatörler olarak biz her şeyi iyi bilmiyoruz, bizden bazı konularda çok daha iyi kişiler var ve onların da yardımı ile cevaplanmayan konular kısmını bitiremezsek bile azaltalım.

Öne Çıkar butonunu bilmeyen kullanıcı sayısı da bir hayli fazla ne...

https://www.technopat.net/sosyal/konulari-bul/cevap-bekleyen
Buradan cevaplanmamış konulara bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Vallahi sıkıldıkça girip cevap yazıyorum, sonra konu öne çıkıyor ve cevaplanmış oluyor. Aslında 2 aylık konulara yazmak istiyorum, ama uyarı alırım diye es geçiyorum.
2 aylık konular mühim değil. Cevaplanmamış bir konu ise yazabilirsin, 2 aylık olan konudaki sorunu bir başka kişi tarayıcı üzerinde arattırdığında, aratanan sorununu çözmüş olabilirsiniz. Sosyal ne kadar hızlı aksa da 2 aylık konunun sorunu çözülmediyse taze kalıyor.

Cevaplanmayan konular rastgele bu sütunda gösterilse daha iyi olabileceğini düşünüyorum.
Adsız.jpg

Ayrıca turuncu ile gösterdiğim yerlerden birine eklense, insanların gözüne daha çok çarpar.
Adsız.jpg

Son düzenleme:
Ben bunun için forumda mesaj yazmıyorum ama sizi bilmem.
Sonda bi' gülücük bıraktım bak, gördün değil mi? Hah işte o. İroni sadece? Konuda o kadar yazıdan bunu görmek, e-f-s-a-n-e gözleriniz bulunuyor :)

Geri
Yukarı