Çevrimiçi oyunları bırakıyorum

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Arkadaşlar, CS:GO'da neredeyse 500 saatim ve birçok Online oyunlarda 1000 saate yakın oynama sürem var. Son zamanlarda neredeyse hiç oynamıyordum. Bu ramazan geleli tekrar başladım ve bu oyun neden oynamadığımı hatırladım. Ben biraz troll oynuyorum, bazen toksik oyuncular karşıma geliyor. Genellikle oylanma sonucu atılıyorum, bazen gerçekten haksız yere atıldığımda oluyor. Epey de oyun oynamışım, yeni bilgisayarın tadını da çıkardım 6 ay. Madem ben bu işten zevk almıyorum ve faydalanamıyorum o zaman bilgisayar oyunlarını bırakıyorum. Bundan sonra kendimi kitaplara ve eğitime vereceğim.

Tamam.
Ben kendimi bildim bileli neredeyse tüm oyunları troll oynuyorum, eğer biri toksiklik yapıyorsa kanserliyorum.
Sonucunda çok eğleniyorum.
Fakat en nihayetinde her insan eğlenmeye ihtiyaç duyar.
Eğer sadece kitap okuyup, ders çalışıp, arkadaşlarınla takılırsan vs. bir süre sonra bayar.
Tavsiye etmem.

Zevk almak istiyorsan, troll oynamak istiyorsan basit eğlence, uçan gözcü vs. gir, rekabetçi dışı bir sürü mod var oyunda. Neden rekabetçi giriyorsun ki? Millet ciddi oynayıp rank kasmanın derdinde oluyor rekabetçide. Troll oyuncular tabii ki atılır.

images.jpg

Zevk almak istiyorsan, troll oynamak istiyorsan basit eğlence, uçan gözcü vs. gir, rekabetçi dışı bir sürü mod var oyunda. Neden rekabetçi giriyorsun ki? Millet ciddi oynayıp rank kasmanın derdinde oluyor rekabetçide. Troll oyuncular tabii ki atılır.

Evet bir aralarsadece basit eğlence giriyordum o gerçekten zevkliydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı