Ceza sistemi çok katı

Burasi bilgi icerikli mesajlarin yogunlukta bulunmasi gereken teknolojiye yonelik bir forum. Anlasilabilirligin ve ulasilabilirligin korunmasi icin yazim hatalarinda, gereksiz mesajlarda, yapici olmayan/ karsinizdaki kisiyi yerme amaci guden gonderilerde caydirici cezalarin verilmesi forumun yapisinin korunabilmesi bakimindan kacinilmaz. Aksi halde aradiginiz hicbir icerigi bulamadiginiz, bulsaniz da anlayamadiginiz malum forumlardan farki kalmaz.

Yapici olmaniz, bir amac dogrultusunda yazmaniz, karsinizdakini bilgilendirmeyi merkeze almaniz ceza almadan forumu kullanabilmeniz icin yeterli. Ceza sureleri oldukca ideal. Ben sahsen hata yapip ceza aldigim zamanlarda cezam bitince yanlis yaptigim konuda cok daha dikkatli davraniyorum. Bu da sistemin calistigini gosterir.

Sonuna kadar katılıyorum

Keşke bu ceza sistemi toxic kitlelere ve küçük yaşta terbiyesini takınamayan kardeşlerimize karşı daha katı olsa.

Keşke bu ceza sistemi toxic kitlelere ve küçük yaşta terbiyesini takınamayan kardeşlerimize karşı daha katı olsa.
Yanlış konuya cevap yazdım kusura bakmayın Daha doğrusu konuyu şaşırdım

Katılıyorum sonuna kadar. Bazen çok gereksiz ceza alabiliyoruz.

Moderatörlerin bazısı bilgisizliğinden ceza veriyor ya da argo kelime içeren bir söz yazdığım için de ceza almıştım ama herkesin bildiği sözlerden.

Bu zaten var diye biliyorum. Ceza aldığınızda son cezanızdan uzun süre geçtiğini düşünüyorsanız destek bölümüne yazıp cezanızı kısalttırma ihtimaliniz var.

Ben dün destek talebi açtım sordum ceza üzerinden ne kadar süre geçtiğine bakılmıyormuş ceza kısalttırılamıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…