CF 250 sr hareketsiz haldeyken 1'den N'ye geçmiyor

• Konuyu başlatan Efe 2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 147

Efe 2

Decapat
Daha fazla  
CF 250 sr kullanıcısıyım motoru 2.el satın aldım ve aldığımdan beri rahatlıkla boşa atabiliyordum ama bir süredir trafik ışıklarında durduğumda, motor hareketsiz haldeyken boşa atamıyorum. Elim debriyajda bekliyorum. Yaklaşık 600km falan oldu herhangi bir bakım yapmadım veya yağ değişimi yapmadım, bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

CF 250 sr kullanıcısıyım motoru 2.el satın aldım ve aldığımdan beri rahatlıkla boşa atabiliyordum ama bir süredir trafik ışıklarında durduğumda, motor hareketsiz haldeyken boşa atamıyorum. Elim debriyajda bekliyorum. Yaklaşık 600km falan oldu herhangi bir bakım yapmadım veya yağ değişimi yapmadım, bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Kronik Çinli keşke almasaydın çöp motor.

Çoğu Çinli motorda N'ye alma problemi oluyor böyle. Kullandıkça alışacaksın.
Yağ değişimi de önemli bu arada.

Çoğu Çinli motorda N'ye alma problemi oluyor böyle. Kullandıkça alışacaksın.
Yağ değişimi de önemli bu arada.

Yüzlerce kilometre kullandığım halde ilk defa bu sorunla karşılaşmaya başladım. Bilmediğimden soruyorum yağdan kaynaklı olabilr mi?

Işıklara gelmeden boşa al.Hafif gaz vererek boşada alabilirsin.Bende çinli kullanıyorum durduğu yerde zor geçebilir.

Konudan bağımsız olarak hâla peacekeeper silahı için künye açıyor musunuz? Discord hesabınıza ulaşamadım.
Evet açıyorum Youtube'da videolarım mevcut.Orada açıklamalar kısmında link var.Oradan katılabilirsiniz.Zaten tek benim videolarım var Türkçe olarak.

Geri
Yukarı