CF Moto 250NK motosiklet alınır mı?

Redax

Decapat
Merhaba. CF Moto 250NK almayı düşünüyorum. Sıfır alacağım. Sizce alınır mı? Bu fiyat bandında alabileceğim başka bir motor var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak kronik sorunu yok üstünde 10 numara ekran var ve 250 sınıfında en hızlı kalkan motorlardan biri ben şahsen r25 alırım ama yamaha ya da artık bir ciddi makyaj ya da kasa değişimi lazım. Olduğun ilde servisi yoksa kesinlikle alma yoksa motor toplama olur.

Genel olarak kronik sorunu yok üstünde 10 numara ekran var ve 250 sınıfında en hızlı kalkan motorlardan biri ben şahsen R25 alırım ama Yamaha'ya da artık bir ciddi makyaj ya da kasa değişimi lazım. Olduğun ilde servisi yoksa kesinlikle alma yoksa motor toplama olur.

R25 sıfır alamam. 100.000TL bandında. İkinci elleri sıfırndan da pahalı. Normalde istediğim motor R25'di fakat bu pahalılıkta maalesef alamıyoruz. Bir de 2. el MT25 R25 düzgün bulmak maalesef imkansıza yakın. Çoğu kazalı tek teker yapılmış hor kullanılmış motorlar.

Evet ama dediğim gibi servisi yoksa çevrenizde almanızın pek bir anlamı kalmaz. Dediğiniz doğru 2. elleri çok daha pahalı ve riskli

Öncelikle dikkat etmelisin 250Nk'nın parçaları pahalı diye biliyorum sadece ekranı 13 bin diye YouTube'da görmüştüm. Parçalarda stok sorunu yaşayanlar var. Benim düşüncem R25 veya ninja 250r bulabilirsen aklına yatarsa al kafan rahat olsun.

merhaba aynı şekilde almayı düşünüyorum şuanda elimde 30k gibi bir bütçe var taksitle almak istiyorum nk250, amacım beni 1-2 sene götürsün sonrasında r25 veya cbr500 geçmek istiyorum şuan düşündüğüm mevzu satabilir miyim? bilgisi olan bana mantıklı bir şekilde plan önerebilir mi şuan elimde 30bin var motora binmek istiyorum a2 ehliyet var aylık gelirim 25 bin beklemek istemiyorum hazır kış sezonunda piyasalar biraz düşük diye

Geri
Yukarı