CH321 ayarlar nasıl olmalı?

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yeni aldım, sesi biraz garip geliyor oyun içinde bana. Windows'un kendi ekolayzer ayarları falan açık olmalı mı, düzeyler falan nasıl olmalı? İzlediğim testlerde bu tür şikayetler falan yoktu. Sanırım ayarlarımı yapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ki FPS oyunları oynayıp ses kasmak istiyorsaniz; Google'a ses kasmak için ekolayzır ayarları yazıp aratın. Ordan gerekli araştırmalari yapıp ayarliyabilirsin. Benim kulaklık V2 x razer. Eğer istersen benim Windows ekolayzır ayarlarını çekip paylaşabilirim PC yi açınca.

Eğer ki FPS oyunları oynayıp ses kasmak istiyorsaniz; Google'a ses kasmak için ekolayzır ayarları yazıp aratın. Ordan gerekli araştırmalari yapıp ayarliyabilirsin. Benim kulaklık V2 x razer. Eğer istersen benim Windows ekolayzır ayarlarını çekip paylaşabilirim PC yi açınca.
Olur hocam teşekkür ederim.

Hocam yalnız kulaklığımın sürücüsü yok, nerden yapacağım?

Aynı kulaklık bende var ve galiba kulaklığın EQ ayarlarında tiz seviyelerini yükseltmişler. Windows ses ayarlarından bass seviyesini artırdım bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı