Chain-B - Pussy Gang

EKAloji

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Epidemik Yapım nadir de olsa güzel sanatçılara öncülük edebiliyor, dün yayınlandıktan 3 saat sonra denk geldim bu şarkıya ve gerçekten müzik zevkimi geliştirdi diyebilirim. Normalde Jagged, Joker tarzı parçalar dinlerken çalma listeme ilk kez bir trap -Ceg'in Khontkar ile yaptığı şarkılar dışında ki traplerini de severim- ekledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin şarkı ile ilgili düşünceleriniz nedir?

Sözler, klip, müzik benim gayet hoşuma gitti; özellikle verilmek istenen mesaj gayet net. 10/10.

Tam olarak dinlediğim zaman sevmedim. Benlik bir şarkı değil. Gene de güzel olmuş, sevenler dinlesin.

Epidemik Yapım nadir de olsa güzel sanatçılara öncülük edebiliyor, dün yayınlandıktan 3 saat sonra denk geldim bu şarkıya ve gerçekten müzik zevkimi geliştirdi diyebilirim. Normalde Jagged, Joker tarzı parçalar dinlerken çalma listeme ilk kez bir trap -Ceg'in Khontkar ile yaptığı şarkılar dışında ki traplerini de severim- ekledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sizin şarkı ile ilgili düşünceleriniz nedir?

Sözler, klip, müzik benim gayet hoşuma gitti; özellikle verilmek istenen mesaj gayet net. 10/10.
Klasik T-Rap. Lüks bir araba. Sahte dolar banknotları. Çıplaklık.

Açıkça söyleyeyim, berbat.
Her biri birbirinin kopyası, nasıl dinlemekten sıkılmıyorsunuz anlamıyorum, yoksa T-Rap yeni mi dinlemeye başladınız?

Her biri birbirinin kopyası, nasıl dinlemekten sıkılmıyorsunuz anlamıyorum, yoksa T-Rap yeni mi dinlemeye başladınız?
Hayır, yıllardır Türkçe rap dinliyorum. Eğer kastınız müzik türü olan trap ise ona da hayır; sadece bana hitap etmiyor idi ama bu etti.

Bu şarkı lirikal olarak anlamlı, müzik başarılı, klip de ülkemizde göremediğimiz derecede cesur ama aynı zamanda kaliteli. O yüzden hoşuma gitti.

Edit: Profil resminde 6x9ine olanların "hahaha" atması kadar trajikomik bir şey yok. Göz ardı listemde olanların mesajları gözükmüyor, keşke attığı ifadeler de gözükmese.

Geri
Yukarı