Chameleon Bootloader Yükleme Rehberi

Merhabalar,

yeni videomuz Chameleon Bootloader yükleme rehberi yayınlandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehberde sözü edilen yazılımları aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz:

FakeSMC: HWSensors - Browse Files at SourceForge.net (En üstte bulunan PKG dosyası)

Multibeast 6.2.1: Downloads - tonymacx86.com (Üyelik gerektirir )

Chameleon Bootloader: Chameleon-2.2svn-r2377 - OSx86.net Hackintosh

Son düzenleme:
Merhabalar,
Yönergeleri harfiyen uygulayıp makinemi yeniden başlattım. Fakat login ekranında laptopumun klavye ve faresi devre dışı kaldı. Bluetooth klavye ve usb fare ile açabiliyorum. Onun dışında usb den boot edip 1 tuşuna basarak açtığımda ise hiç bir sorun yok. PS/2 kextleri kaldırıp tekrar aynı işlemleri uyguladım fakat hdd den boot ettiğimde hala klavye ve fare devre dışı kalıyor. Ne önerirsiniz?

Saygılar

Merhabalar,
Yönergeleri harfiyen uygulayıp makinemi yeniden başlattım. Fakat login ekranında laptopumun klavye ve faresi devre dışı kaldı. Bluetooth klavye ve usb fare ile açabiliyorum. Onun dışında usb den boot edip 1 tuşuna basarak açtığımda ise hiç bir sorun yok. PS/2 kextleri kaldırıp tekrar aynı işlemleri uyguladım fakat hdd den boot ettiğimde hala klavye ve fare devre dışı kalıyor. Ne önerirsiniz?

Saygılar
Clover BootLoader Anlatım & Gerekli Dosyalar (Standart Bios Bilgisayarlar) | Technopat Sosyal

Boot ekranında aldığım hata çıktısı

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 718
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı