Video Rehber macOS Big Sur yükleme rehberi

1605484146645.png

OpenCore ile macOS kurulumunu sizlere bir video ile anlatmak istedim. Video üzerinde bazı hatalar yaşadık ama sorunun çözümünü anlattım. Umarım herkesin işine yaracak bir video olmuştur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerekli BIOS ayarları ve daha fazlası imaj konumuzda mevcuttur:

Bütün sorular Sosyal'den alınacaktır. Lütfen kimse Sosyal Medya platformlarından yardım istemesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler hocam. Bir ISO dosyası var mı yazdırıp kullanacağım?
Linkteki imaj dosyasını indir ve Balena Etcher ya da Rufus ile USB içeirsine yazdır. Coffee Lake olan dosyanın adını config olarak değiştir ve kuruluma başla.

Son düzenleme:
Yüklemede böyle bir hata alıyorum. Intel i5 10300h işlemciye sahip HP dizüstü bilgisayarım. Ice Lake ve sonrasında Comet Lake için Config'leri denedim. BIOS'ta değiştirebildiğim tüm ayarları değiştirdim. Yardım edebilir misiniz, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_4353.jpg
    IMG_4353.jpg
    422,6 KB · Görüntüleme: 55
Yüklemede böyle bir hata alıyorum. Intel i5 10300h işlemciye sahip HP dizüstü bilgisayarım. Ice Lake ve sonrasında Comet Lake için Config'leri denedim. BIOS'ta değiştirebildiğim tüm ayarları değiştirdim. Yardım edebilir misiniz, teşekkürler.
Bu sorun için ayrı bir konu açarsan çok daha iyi olabilir.

İyi sabahlar.
Rehber ve video anlatımındaki her şeyi yapmama rağmen kurulum ekranında ilk önce 17 dk kaldı yazısında bekliyor ve fareyi hareket ettirdiğimde bir anda 15 dk kaldı yazısı çıkıyor ardından yükleme hazırlanırken bir hata oluştu uyarısı veriyor.

Düzenleme: Şuan verilen hata ise şu;
index.sproduct adlı dosya macos install data klasörüne kaydedilemedi.
İmaj linkini günceller misiniz lütfen ?
Kota aşım hatası ve 24 saat hatası vermekte.

Son düzenleme:
İyi sabahlar.
Rehber ve video anlatımındaki her şeyi yapmama rağmen kurulum ekranında ilk önce 17 dk kaldı yazısında bekliyor ve fareyi hareket ettirdiğimde bir anda 15 dk kaldı yazısı çıkıyor ardından yükleme hazırlanırken bir hata oluştu uyarısı veriyor.

İmaj linkini günceller misiniz lütfen ?
Kota aşım hatası ve 24 saat hatası vermekte.
Google Drive üzerine giriş yaparak dene.
Ayrı bir konu açsanız çok daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı