CharmQuell'in annesi vefat etti

Her fırsatta söylüyorum Türk insanı asla ders çıkarmaz kötü olaylardan. Biz ders almıyoruz arkadaş hiçbir şeyden. Bizde açgözlü müteahhitler, sahte denetimler olduğu sürece bu olayları yaşamaya devam edeceğiz maalesef. 1 numaralı deprem ülkesiyiz ama inşaat sektörü tam tersine işliyor. Neden paranın kölesi olmuşların cebine daha fazla para girsin diye, insan hayatını düşünen yok ki.

Ders alsaydık 99 senesinde alırdık.

Bak büyük konuşuyorum İstanbul'da deprem olsa yine ders almayacağız. İnşallah olmasın tabii ki asla hiçbir yerde tekrar deprem haberi kaldıracak halimiz yok.

Umarım bu depremde de profesörler 1 hafta konuşucak televizyonlarda 2. hafta unutulcak her şey döngüsünü yaşamayız ama böyle olacak gibi duruyor.

Umarım bu depremde de profesörler 1 hafta konuşucak televizyonlarda 2. hafta unutulcak her şey döngüsünü yaşamayız ama böyle olacak gibi duruyor.

Öyle olacak. Her şeyi yine unutacağız maalesef. Teketek Fatih Altay'lı videolarını izleyin o çok güzel anlatıyor bu durumu.

Elazığ depremindede yaşadık aynısını en yakın diye örnek veriyorum 1.5 2 ay sonra herkes unuttu olayı ve ben de bunun 1 2 ay değil ama 1 2 yıl sonra unutulacağını düşünüyorum çünkü daha önce bu ülkede bir sürü deprem felaketi yaşandı aradan az zaman geçince gene unutuyoruz gene aynısı yaşanıyor. Ve eğer bu kadar şeye rağmen biz hala önlem almıyorsak zaten böyle acı olayları yaşamaya alışmamız gerek gibi duruyor. Gerçekten bir vatandaş olarak kalp kırıcı ve can yakıcı bir durum.

Geri
Yukarı