ChatGPT gibi bir şey yapmak mümkün mü?

Litenium

Centipat
Ne kadar büyük bir dataset isteyeceğinin şu an benim için bir önemi yok. Sadece kodunu sormak istedim, nasıl bir kod kullanılabilir veya bu tarz kodları içeren bir video var mı? Bunu buldum, işime yarayacağını düşünüyorum. Bu kod eğer GPT gibi bir mode için kullanılabilir ise ne tarz değişiklikler yapmam gerekli? Hazırı varken neden kendin yapıyorsun diye soracaksanız belirtmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan ki ChatGPT'yi herkes yapar sanırım. Şuanda ChatGPT hiçbir işe yaramıyor, sorulara yanlış cevap veriyor, soruyu anlamıyor. 2+2 kaç diyorsun 4 diyor. Emin misin? diye soruyorsun pardon 6 diyor.

Ne kadar büyük bir dataset isteyeceğinin şu an benim için bir önemi yok. Sadece kodunu sormak istedim, nasıl bir kod kullanılabilir veya bu tarz kodları içeren bir video var mı? Bunu buldum, işime yarayacağını düşünüyorum. Bu kod eğer GPT gibi bir mode için kullanılabilir ise ne tarz değişiklikler yapmam gerekli? Hazırı varken neden kendin yapıyorsun diye soracaksanız belirtmek istemiyorum.
Dostum chatgpt'yi veritabanına bağlayıp veri çekmek mi sandın. :) Yapmak için çok sağlam bir matematik temelinin olması gerekiyor. Yapay zeka alanında çalışacağın süreyi hayal bile edemiyorum. :) Zaten tecruben olsada tek başına yapabileceğin bir şey değil.

Şuan ki ChatGPT'yi herkes yapar sanırım. Şuanda ChatGPT hiçbir işe yaramıyor, sorulara yanlış cevap veriyor, soruyu anlamıyor. 2+2 kaç diyorsun 4 diyor. Emin misin? diye soruyorsun pardon 6 diyor.
dfgergr.png

Hayır efendim, doğru cevabı veriyor neden yalan söyleme gereği duydunuz?

İmkansız. Kendi botunuzu chat GPT kullanarak yapmanızı sağlayan birkaç site görmüştüm de o zaman chat GPT olur o. Onun dışında bu tarz bir şey mümkün olsa sizce binlerce insan ve milyarlarca dolar mı harcarlar yoksa forumda konu mu açarlar?

Şu anki ChatGPT'yi herkes yapar sanırım. Şu anda ChatGPT hiçbir işe yaramıyor, sorulara yanlış cevap veriyor, soruyu anlamıyor. 2+2 kaç diyorsun 4 diyor. Emin misin? Diye soruyorsun pardon 6 diyor.

Onu düzeltmişlerdi en son yeni evren yaratma olayı bile kalkmıştı.

Evet. Psikoloji sınavımda yardımcı olmuştu fakat sonraki sınavımda yanlış cevaplar vermişti.

Sınavınızda yanlış cevap vermesinin ana sebebi sınavı hazırlayanın spesifik bir şeyi sorması fakat chat GPT'nin onu genel olarak açıklaması(genelde insanlar bu problemi yaşıyorlar.).

Dostum ChatGPT'yi veritabanına bağlayıp veri çekmek mi sandın. :) yapmak için çok sağlam bir matematik temelinin olması gerekiyor. Yapay zeka alanında çalışacağın süreyi hayal bile edemiyorum. :) zaten tecruben olsa da tek başına yapabileceğin bir şey değil.

1. si TensorFlow tarzı şeyler kullanacağım yani sanırsam o kadar matematiğe ihtiyacım olmayacak 2. si tek başıma yapacağımı kim söyledi? Tek başıma derken büyük ihtimal ChatGPT kadar büyük bir şey eğiteceğimi düşündünüz hayır o kadar büyük bir şey planlamıyorum ve bazıları da ChatGPT artık çöp demiş ChatGPT'yi herkes kullandığı için örnek olarak söyledim herhangi bir chatbot AI ı düşünebilirsiniz şu anda sadece bir koda veya o kodu nasıl yazacağıma ihtiyacım var orada verdiğim video işime yarar mı başka bir şekilde mi yapmalıyım?

Hiçbir işe yaramıyor mu? 😂
ChatGPT bir insan değil, arkadaşınız ile konuşur gibi mesaj yazarsan tabiki bir işe yaramaz. Öncelikle iyi bir prompts nedir nasıl yazılır bunu öğrenmek gerekiyor. Onunla nasıl konuşacağınızı anladıktan sonra bir çok şeyi yaptırabilirsiniz.

Arkadaşlar hatırlatma için tekrar yazıyorum.

1. si TensorFlow tarzı şeyler kullanacağım yani sanırsam o kadar matematiğe ihtiyacım olmayacak 2. si tek başıma yapacağımı kim söyledi? Tek başıma derken büyük ihtimal ChatGPT kadar büyük bir şey eğiteceğimi düşündünüz hayır o kadar büyük bir şey planlamıyorum ve bazıları da ChatGPT artık çöp demiş ChatGPT'yi herkes kullandığı için örnek olarak söyledim herhangi bir chatbot AI ı düşünebilirsiniz şu anda sadece bir koda veya o kodu nasıl yazacağıma ihtiyacım var orada verdiğim video işime yarar mı başka bir şekilde mi yapmalıyım?

Bu dediklerime göre yardım edebileceğinizi umuyorum edemiyorsanız edebileceğini düşündüğünüz birini etiketler misiniz?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı