ChatGPT kullanılan ödevin kaynakçasına ne yazılmalı?

Heronry

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i7-3612QM
12 GB DDR3 RAM
Nvidia GT720M
222GB SSD
465GB HDD
Arkadaşlar kimya ödevim için 1 mol gazın normal şartlar altında neden 22,4 litre hacim kapladığını araştırıp yazmam gerek. Fakat internetten baktığımda düzgün, anlaşılabilir ya da istediğim şekilde bulamadım. Ben de chat GPT'den yardım almaya karar verdim fakat ödev bittiğinde kaynakçaya ne yazabilirim?

Not: Ödevi chat GPT'ye yazdırmıyorum, sadece konu hakkında bilgi vermesini istedim.

İlgili alanda arama motorunda ilk çıkan siteleri yazabilirsiniz.
Chat GPT, bir bilgi kaynağı olarak kabul edilemez çünkü sadece bir yapay zeka modelidir ve kaynak olarak atıfta bulunulamaz. Bununla birlikte, Chat GPT sizin sorularınıza cevap vermek ve yardımcı olmak için programlanmıştır ve size ödevinizde yardımcı olabilir.

Ödevinizi tamamladığınızda, kaynaklarınızın listesinde Chat GPT'yi belirtmeniz uygun olmayacaktır. Bunun yerine, Chat GPT tarafından verilen bilgileri doğrulamak veya genişletmek için kullandığınız diğer kaynakları listelemeniz gerekebilir. Bu kaynakları doğru şekilde alıntılayarak, çalışmanızın güvenilirliğini arttırabilir ve etik standartlara uygun hareket etmiş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı