Cheat day de şeker tüketimi sorun yaratır mı?

cilginlokmaci45

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 8GB
16GB RAM
2X500 GB SSD
İ3 10105F 3.70Ghz İşlemci
H410MH S2 Anakart
Haftada 1 cheat day yapıyorum o günde yaklaşık 70gr şeker yiyorum. Uzun süreçte sakıncası olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Joe weider's olympia fitness & performance weekend, katılmayı düşünüyorsan tüketmen uygun olmaz.

Aynı kafadayım açıkçası bende yarışma yok bir şey yok ye gitsin hocam haftada 1 zaten en fazla su tutarsın yağlanma 1 günde olacak bir şey değil :)

Bu konuda çoğu kişi farklı şeyler söylüyor. Ben de merak ediyorum açıkçası.

Bende bilmediğimden değil aslında hocam 1 günde şeker yiyerek yağlanılmayacağını ben de biliyorum ama gene de bilmediğimiz çok şey var bunun arasında da belki bilmediğimiz bir şey vardır diye konu açtım.

Aynı kafadayım açıkçası bende yarışma yok bir şey yok ye gitsin hocam haftada 1 zaten en fazla su tutarsın yağlanma 1 günde olacak bir şey değil :)

Bende bilmediğimden değil aslında hocam 1 günde şeker yiyerek yağlanılmayacağını ben de biliyorum ama gene de bilmediğimiz çok şey var bunun arasında da belki bilmediğimiz bir şey vardır diye konu açtım.
Haklısınız fakat spor konusunda bilmeden atıp tutan birçok kişi var maalesef. Tabiki de siz sorarak en iyisini yapıyorsunuz. Benim şahsi fikrim, vücudun birçok şeye olduğu gibi şekere de ihtiyacı olmasıdır, bu yüzden abartmadan yenmesinin normal olacağını düşünüyorum.

Haklısınız fakat spor konusunda bilmeden atıp tutan birçok kişi var maalesef. Tabii ki de siz sorarak en iyisini yapıyorsunuz. Benim şahsi fikrim, vücudun birçok şeye olduğu gibi şekere de ihtiyacı olmasıdır, bu yüzden abartmadan yenmesinin normal olacağını düşünüyorum.

Bende aynı düşünüyorum sadece diğerlerinin yorumlarını merak etmiştim ama iyi ki atıp tutanların atıp tuttuğunu anlıyacak kadar bilgim var teşekkürler yorumunu için iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı