Cheat Engine bilgisayara zarar verir mi?

Cheat Engine ile transformice üzerine çok fazla hile kodladım yaklaşık olarak minimum 6,7 yılımı vermişimdir. Anti virüs yazılımları virüs olarak algılayabiliyor, fakat korkulacak bir şey yok sitesinden indirirsen sorun olmaz.

Cheat Engine ile transformice üzerine çok fazla hile kodladım yaklaşık olarak minimum 6,7 yılımı vermişimdir. Anti virüs yazılımları virüs olarak algılayabiliyor, fakat korkulacak bir şey yok sitesinden indirirsen sorun olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki gibi indirmem şart mı yoksa normal mi indireyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam o Video'daki gibi indirin ne olur ne olmaz. Zor bir işlem değil zaten.

Evet bu safe, Cheat Engine'nin resmi sitesi. Normalden kastın nedir? Setup halinde indirebilirsin.

Siteyi açınca direk yeşil bir indirme linki çıkıyor oradan indirsem fark eder mi?

Hayır etmez setup.exe o galiba. Bende o şekilde indiriyordum.
Hayır etmez setup.exe o galiba. Bende o şekilde indiriyordum.

Ayrıca setup kısmında dikkatli ol. Direkt next next yapma. Sponsorlu Anti-Virüs yazılımı iner, Avast mıydı hatırlamıyorum. Kaldırman işkence olur.

Videoda gösterdiği gibi indirdim fakat böyle indi.

Dosya Ekleri

• cheat.png
    cheat.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 54

Geri
Yukarı