Cheat Engine güvenilir mi?

T POYRAZ KEREM

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Raft oyununda hack yapmak istiyorum ve izlediğim bütün videolarda Cheat Engine gösteriyorlar. Fakat bilgisayarıma indirmeye kalktığımda ESET programım hemen alarm veriyor ve indirmiyor. Bazı sitelere baktığımda ise bazıları virüslü diyor bazıları değil diyor. Sizce bu riski alıp indireyim mi güvenilir mi?

İçinde zararlı dosyalar bulunmaktadır, nasıl olsa her hile programında bulunur. Eğer kendi sitesinden kurarsanız sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Ben 1-2 yıl boyunca kullanmıştım şimdi nasıl bir şey oldu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Raft oyununda hack yapmak istiyorum ve izlediğim bütün videolarda Cheat Engine gösteriyorlar. Fakat bilgisayarıma indirmeye kalktığımda ESET programım hemen alarm veriyor ve indirmiyor. Bazı sitelere baktığımda ise bazıları virüslü diyor bazıları değil diyor. Sizce bu riski alıp indireyim mi güvenilir mi?
Gezginler vb. siteler güvenli değil, kendi sitesi güvenilir.

Cheat Engine kendi sitesinden indirildiği sürece gayet güvenilir. AV yazılımlarının virüs uyarısı vermesi de normal bir durum. False Positive olduğu için göz ardı edilebilir.

Hile korumalı oyunlarda kullanırsanız yasaklama almanız muhtemel. Gerçi bunu siz de biliyorsunuzdur, fakat hatırlatmakta fayda var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı