Cheat Engine güvenilir sürümü var mı?

ahmttr

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Cheat Engine'i kendi sitesinden 7.5 sürümünü indirmeye çalıştığımda Defender istenmeyebilecek uygulama bulundu uyarısı veriyor.
Biraz araştırdım 6.1 sürümünün güvenilir olduğunu söylüyorlar 6.1 sürümünü nette nasıl bulabilirim rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

Herkese merhaba, Cheat Engine'i kendi sitesinden 7.5 sürümünü indirmeye çalıştığımda Defender istenmeyebilecek uygulama bulundu uyarısı veriyor.
Biraz araştırdım 6.1 sürümünün güvenilir olduğunu söylüyorlar 6.1 sürümünü nette nasıl bulabilirim rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

Hocam Online oyunlarda hile yapacaksanız kesinlikle kullanmayın ban yiyebilirsiniz

Aynı Roblox'da kullanılan exploitler gibi Windows Defender virüs zannediyor ama virüs değil siz Online oyunda hack yapacaksanız ban yemeniz büyük risk

Bir şey olmaz onda. Kullanabilirsin.Son sürümü kendi sitesinden indir.
Herhangi bir sıkıntı çıkmaz, istediğiniz sürümünü, eğer orijinal sitesi ise, indirip kurabilirsiniz.
Kendi sitesinden indirdiğiniz sürece sıkıntı çıkmaz. Defenderin uyarı verme sebebi 3. parti yazılım olması.
Teşekkürler peki 6.1 in linkini nasıl bulabilirim? varsa atabilir misiniz? rica etsem.

Geri
Yukarı