Cheat Engine yükleme sonrası PC yavaşladı

harnrp

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Birkaç gün önce PC'ye Cheat Engine adında bir hile programı yükledim. Bundan sonra kasmalar, yavaşlamalar ve donmalar oluşmaya başladı. Muhtemelen zararlı yazılım.

AMD A10-7850K işlemci var.

Hangi siteden indirdiniz?

Eğer bir program çalıştırıyorsanız üzerinden normal. Ama eğer yüklediğiniz andan itibaren sıkıntı yaşatıyorsa normal değil. Ayrıca korsan bir uygulama olduğundan destek vermiyoruz. Lütfen kaldırınız onu cihazınızdan. Ama konu onaylandıysa bir sebebi olması gerektiğini düşünerek kendi sitesinden indirmenizi tavsiye ederim.

Ama en iyisi kullanmamak.

Eğer bir program çalıştırıyorsanız üzerinden normal. Ama eğer yüklediğiniz andan itibaren sıkıntı yaşatıyorsa normal değil. Ayrıca korsan bir uygulama olduğundan destek vermiyoruz. Lütfen kaldırınız onu cihazınızdan. Ama konu onaylandıysa bir sebebi olması gerektiğini düşünerek kendi sitesinden indirmenizi tavsiye ederim.

Ama en iyisi kullanmamak.
Uygulama korsan değil.

O zaman hangi kodları çalıştırıyorsunuz? ya da direk tembel usulü diyorum ben oyunda mermi hilesi yapmak için bir sıktım yaz sonra 2 sıktım yaz sonra çoğalt mermiyi tamaaam. Şeklinde bir şey yapıyorsan sorun olmaz. Ama bir paketi çalıltırıyorsanız normal olabilir. Ayrıca yüklerken sistemde virüs varsa Cheat Engine yüklenince belki oradan çalıştırıyor olabilir diyeceğim ama o işin biraz Nirvana'sı olur.

Kaspersky ve Malwarebytes ile tarat bilgisayarı. Eğer yoksa direk yüklemeye uğraşma Windows'un kendi virüs programı ile tarat. Çevrim dışı tarama yapılırsa daha çok şey bulunabilir.

Geri
Yukarı