Steam Hesabı çalınıp VAC ban yerse geri açabilir miyim?

Anladım, sınava çalıştığım için hesabımı kardeşime vermiştim. Arada belli başlı oyunları oynuyor (kütüphanemde çok fazla oyun var). Hack kullansa bile bana söylemez muhtemelen. En iyisi oynadığı birkaç oyunu onun hesabına almak ve kendi hesabımı güvene almak.

Sizin bilgisayarınız üzerinden oyun oynuyorsa ve hile kullanıyorsa bilgisayarda bulunan hile dosyaları yüzünden siz hile yapmasanız bile ban yeme ihtimaliniz var.

Diyelim ki, bir gün Steam hesabıma çift doğrulamaya rağmen giriş yaptılar. Hack açıp VAC ban yedirttiler. Hesabımın hacklendiğini bildirip hesabı geri aldığımda VAC banı açtırabiliyor muyum? Yoksa o kadar emek harcadığım ve masraf yaptığım hesap çöp mü oluyor?

Örnek vermiş olduğunuz bu durum bire bir başıma geldi ve 8 yıllık hesabım çöp oldu. Bu yanıt yeterli olacaktır sanırım 🙂

Hesabın güvenliğini sağlamak size düşüyor. Hesabı çaldırırsanız bu konuda Valve sizi suçlu buluyor. O yüzden kaldırılmaz gibi.

@II. Wilhelm, oyunbozanlık yaparsanız ceza yersiniz. Troll vs.
Kusura bakma da abicim, maçıma 2 troll geldi. Beni trollediler. Oyunbozanlıktan raporladım ama hiçbir şey olmadı adamlara. Kısacası ban yemiyorsunuz. Ban yeseydiler, Valve bana teşekkür ederdi.

Geri
Yukarı