Çözüldü Check-in nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Romaa

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
7500F / RX5700 XT / 32GB RAM
Merhaba, yarın gece bir uçuşun var. İlk defa uçağa bineceğiz ailemle. Aynı zamanda amcam ve kuzenimde gelecek fakat biletler ayrı olduğundan pnr kodları farklı. Ben kuzenimle yan yana oturmak istiyorum. Bunu nasıl ayarlarız?

Çözüm
İnternetten yapacağız.

Yan yana gelmez o şekilde ancak ücret karşılığında koltuğunuzu seçerek denk getirebilirsiniz. Uçaktan 1 saat önce havalaanında olacaksanız Online yapmayın, hava alanında yapın böylece ekstra para vermeden yan yana koltuk alabilirsiniz.
Beraber Check-in noktasına gidin ve beraber olduğunuzu söyleyin, eğer varsa yan yana iki koltuk size verecektir. Eğer yoksa yapacak birşey yok. Ben son dakika bilet aldığım için eşimle yan yana oturamadım mesela uçakta rica ederek koltuk değiştirmiştim.

Online check-in yaparsanız ücret karşılığında istediğiniz boş koltuğu kendiniz seçebiliyorsunuz aynı anda yaparak o şekilde de denk getirebilirsiniz yan yana koltukları.

Beraber Check-in noktasına gidin ve beraber olduğunuzu söyleyin, eğer varsa yan yana iki koltuk size verecektir.

Online check-in yaparsanız ücret karşılığında istediğiniz boş koltuğu kendiniz seçebiliyorsunuz aynı anda yaparak o şekilde de denk getirebilirsiniz yan yana koltukları.
İnternetten yapacağız.

İnternetten yapacağız.

Yan yana gelmez o şekilde ancak ücret karşılığında koltuğunuzu seçerek denk getirebilirsiniz. Uçaktan 1 saat önce havalaanında olacaksanız Online yapmayın, hava alanında yapın böylece ekstra para vermeden yan yana koltuk alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı