Chery marka araba alınır mı?

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar genelde burada daha farklı konular açarım böyle konuları çok açmakla tanınmam ama bu aralar araç almayı düşünüyorum. Kendi aracımı kullanmaktan biraz sıkıldım açıkçası. Aslında çok güzel ve sevdiğim bir arabam var ama bu aralar özellikle Chery Omoda 5 beni çok etkiliyor. Sorun şu benim arabam Chery'den çok daha kaliteli ve üst düzey bir araba. Ama gözüm Chery'de. Çin üretimi, benim arabamdan daha alt seviyede kalması falan kafamı karıştırıyor. Sizce sırf duruşu hoşuma gidiyor diye Chery almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar genelde burada daha farklı konular açarım böyle konuları çok açmakla tanınmam ama bu aralar araç almayı düşünüyorum. Kendi aracımı kullanmaktan biraz sıkıldım açıkçası. Aslında çok güzel ve sevdiğim bir arabam var ama bu aralar özellikle Cherry omoda 5 beni çok etkiliyor. Sorun şu benim arabam Cherry'den çok daha kaliteli ve üst düzey bir araba. Ama gözüm Cherry'de. Çin üretimi, benim arabamdan daha alt seviyede kalması falan kafamı karıştırıyor. Sizce sırf duruşu hoşuma gidiyor diye Cherry alınır mı?

Param bol bir değişiklik olsun diye alıyorsan al.

Arabayı söylemeden nasıl karşılaştırma yapabiliriz?
Karşılaştırma yapmanızı istemedim ki Cherry alınır mı onu merak ettim.
Japon, Amerikan ve Alman'dan şaşmayın. İlk çıktığı dönem biz de niyetlendik fakat maalesef tenekeden ibaret.
Almayın hocam memnunsanız gerek yok maceraya
Yani kötü bir araç mı deneyimlediniz mi? Aslında Tucson var o da ona benziyor ama ben sırf görünüşü için Cherry alayım istiyordum ama öyle diyorsanız...

Bizde omoda 5 var ve harbiden yakıyor fakat hızlı araç. FP olduğunu düşünüyorum. Fazlaca özelliği var.
Yakması önemli değil yani görünüş olarak çok güzel duruyor. Fakat güvenlik vs. Sorunu var mı ya da bakim felan zor mu? Ben servis zamanı servise götürür yaptırır gelirim. Ekstra uğraştıran arabayı sevmem sağolsun bu arabamda öyle bir problem yok ama sırf Cherry alayım diye işimin gücümün arasında bir de onunla uğraşmayım.

Yakması önemli değil yani görünüş olarak çok güzel duruyor. Fakat güvenlik vs. Sorunu var mı ya da bakim felan zor mu? Ben servis zamanı servise götürür yaptırır gelirim. Ekstra uğraştıran arabayı sevmem sağolsun bu arabamda öyle bir problem yok ama sırf Cherry alayım diye işimin gücümün arasında bir de onunla uğraşmayım.
Servisini bilmiyorum. Güvenlik konusunda dolu özelliği var.

Geri
Yukarı