CHIP dergi nerede satılıyor?

mevsres

Megapat
Beyler ben bir kaç defa PC World dergileri almışdım, fakat CHIP dergisi daha iyi. CHIP dergisi nerede satılıyor siz nereden alıyorsunuz? Arkadaşım almışdı geçenlerde CHIP dergisi. Okudum güzel çok şey yazıyor. :D Nerede satılır bu CHIP? Veya daha iyi bir dergi önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
Yer
İstanbul/Üsküdar
Ben mesela her gün okul için ÜSKÜDAR ' a gidiyorum. Her büfede var arkadaşın da dediği gibi.

Gözünü kapatıp dolaşsan yinede bulursun bir tane chip dergisi.

S

Soner Gül

Ziyaretçi
Her yerde var ama derginin içeriğini incelemeden alma derim. Bazen birkaç yazısını okuyup kenarı atacağın bir dergi oluyor. Bazen PCnet'in içeriği Chip'ten iyi oluyor bazen de tam tersi. Bazen de ikisi de güzel olmuyor. İkisini de incele öyle al.

Mert

Gigapat
Yer
Eskişehir
O zaman ikisini de al :D

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
1 sene önce olsa önerirdim, yıllardır alıyordum artık almıyorum kalitesi düştü derginin. Çoğu Avm ve büfelerden bulabilirsin.

Almadığın derginin kalitesinin düştüğünü nereden biliyorsun? CHIP tasarımı komple değiştirdi. CHIP'te yer alan testler Türkiye'de hiçbir dergide ve online mecrada yok. Almanların 100.000 €'luk ekipnalarıyla yaptıkları testleri koyuyorlar dergiye. Ayrıca hiçbir yerde bulunmayan makaleler ve köşe yazıları mevcut.

Dergiyi gazete bayilerinde, dergi satan büfelerde, marketlerde ve D&R mağazalarında bulabilirsin. Sayfa sayısı azalmış olabilir ama hala Türkiye'deki en kaliteli teknoloji dergisidir.

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
Yer
Ankara
Evet Türkiye'deki en iyi teknoloji dergisi Chip. Düzenli olarak alırdım. Fakat internet yaygınlaştıkça git gide kan kaybediyor dergiler.

OnurB

Hectopat
Yer
A, A
Bana da sürekli eğitim dersleri veren dergi lazım. Hangisi önerirsiniz eskiden chip veriyordu.

Yeni konular

Yukarı