Chovka Repack güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir oyuna bakıyordum sadece bu adam yapmış. Bu adamı duyan bilen var mı ben ilk defa duydum sizce güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç duymadım hocam ben olsam pek güvenmezdim, FitGirl, dodi, empress, xatab gibi yerlerden indiriyorum ben.

Hiç duymadım hocam ben olsam pek güvenmezdim, FitGirl, dodi, empress, xatab gibi yerlerden indiriyorum ben.
Bende ondan sordum buraya bende İndirmek durumunda kalırsam firgiril ve dodi kullanıyorum ama diğerlerini duymadım.
Güvenilir ama repackerlar arasında en kıytırık işi yapan Chovka'dır.
Kıytırık derken sorunlu falan mı? İçinde trojan, mining falan yoksa sıkıntı olmaz benim için.
Oyun Beamng bu arada.

Bence indirmeyin eğer çok istiyorsanız bir taratın ama yine de risk yüksek. Ben galiba birkaç kez yükledim buradan.
Evet her zaman taratırım.

Bende ondan sordum buraya bende İndirmek durumunda kalırsam firgiril ve dodi kullanıyorum ama diğerlerini duymadım.

Kıytırık derken sorunlu falan mı? İçinde trojan, mining falan yoksa sıkıntı olmaz benim için.
Oyun Beamng bu arada.

Steamrip’de BeamNG var hocam fakat repack değil direk kurulu geliyor oyun.

Hocam BeamNG bende var sıkıntı olmadı.

Bende ondan sordum buraya bende indirmek durumunda kalırsam firgiril ve dodi kullanıyorum ama diğerlerini duymadım.

Oyun BeamNG bu arada.

BeamNG bende var aynı yerden yükledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun Beamng bu arada.

Yok ne alakası var. Uzun sürede kurulur, seedlar azdır ve indirme uzun sürer, 1-2 dosyayı adam gibi repack edemez kurulurken hata verir vb.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı