Chovka Repack güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir oyuna bakıyordum sadece bu adam yapmış. Bu adamı duyan bilen var mı ben ilk defa duydum sizce güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Chovka repack yaptığı oyunlara virüs atacak biri değil, sen indirdiğin yerden haber ver.

Yoksa ben de alırım Chovka'nın dosyalarını basarım içine virüsü belesoyunindirvip adlı sitemde kendim yayınlarım kaparsın virüsü.
Site ismi versem sıkıntı çıkar mı? Türk bilindik bir siteden indirdim. "Beamng indir" yazınca üst sıralarda bulunan çok bilinen Türk sitelerinden biri. Fitgirl dodi falan kendi sitelerinden indiririm de beamng nın bulamadım. Setup tarattım ama temizdi.

Site ismi versem sıkıntı çıkar mı? Türk bilindik bir siteden indirdim. "Beamng indir" yazınca üst sıralarda bulunan çok bilinen Türk sitelerinden biri. Fitgirl dodi falan kendi sitelerinden indiririm de beamng nın bulamadım.

Ben üçüncü parti sitelere kefil olmam, korsan kullanacak adam Google'a ya da Youtube'a "KIREK OYUN İNDİR" yazıp çıkan sonuçlara bakmaz.

Site ismi versem sıkıntı çıkar mı? Türk bilindik bir siteden indirdim. "Beamng indir" yazınca üst sıralarda bulunan çok bilinen Türk sitelerinden biri. Fitgirl dodi falan kendi sitelerinden indiririm de beamng nın bulamadım.
Steamrip gayet güvenilir bir site. Crack ile ilgili subredditlerin megathreadlerin hepsinde var. En az 4-5 oyun indirmişliğim var steamrip’ten.
Sakın türk sitelerine bulaşmayın, genelde güvenilir bir yerden alıp içine virüs koyuyorlar.

Ben üçüncü parti sitelere kefil olmam, korsan kullanacak adam Google'a ya da Youtube'a "KIREK OYUN İNDİR" yazıp çıkan sonuçlara bakmaz.
Bende öyle yapmayı sevmem :D
Site ismi veremiyorum o yüzden öyle dedim.
- Peki ne bu adamların orjinal sitesi oradan indirelim o zaman.
Bu arada indirdiğim klasörde direkt Beamng(chovka) içinde de databin ve setup var.

Steamrip gayet güvenilir bir site. Crack ile ilgili subredditlerin megathreadlerin hepsinde var. En az 4-5 oyun indirmişliğim var steamrip’ten.
Sakın türk sitelerine bulaşmayın, genelde güvenilir bir yerden alıp içine virüs koyuyorlar.
Çok soru sordum ama megathread nedir güvenilir crackciler falan mı?

Bende öyle yapmayı sevmem :D
Site ismi veremiyorum o yüzden öyle dedim.
- Peki ne bu adamların orjinal sitesi oradan indirelim o zaman.
Bu arada indirdiğim klasörde direkt Beamng(chovka) içinde de databin ve setup var.

Bin dosyaları açılacak ve kurulacak dosyaları barındırıyor, setup ise bu işlemi yapacak exe.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı