CHP'den 4 Şubat Videosu

Videodaki tarihlere dikkat edin. Orada başka ipuçları da var.
Yerel seçimlerin düzenlendiği 31 Mart 2019 ve İstanbul'da muhalefetin kazandığı yerel seçimlerin yeniletildiği 23 Haziran 2019 da var. ;)

Dünkü olay nedeniyle biraz üzüldüm. Ama neyse. Onlar yine hezimete uğrayacak galiba. Kemal Kılıçdaroğlu aday gösterse de yine kaybedecekler.
Gençlik Kolları Başkanı ile aday açıklanmaz herhalde. Orada başka biri için ipucu gördüm ben. Finalde lider olarak Kılıçdaroğlu silüetinin bulunması normal bir durum ve bu videoda çeldirici cevap gibi duruyor.

Not: Üyelerle kişisel sataşmaya girmemek lazım. Hadi girdin, sayfalarca da uzatmamak lazım. Bu tavır yüzünden konular kilitleniyor. Bu mesajı da dostça bir uyarı olarak yazdım. Bu spoiler'e de cevap vermeniz gerekmiyor.

Gençlik Kolları Başkanı ile aday açıklanmaz herhalde. Orada başka biri için ipucu gördüm ben. Finalde lider olarak Kılıçdaroğlu silüetinin bulunması normal bir durum ve bu videoda çeldirici cevap gibi duruyor.

Not: Üyelerle kişisel sataşmaya girmemek lazım. Hadi girdin, sayfalarca da uzatmamak lazım. Bu tavır yüzünden konular kilitleniyor. Bu mesajı da dostça bir uyarı olarak yazdım. Bu spoiler'e de cevap vermeniz gerekmiyor.
Demeye çalıştığın İmamoğlu mu? Tekrar eden İstanbul seçimi ve CHP'nin AKP'ye karşı en büyük zaferi?

Demeye çalıştığın İmamoğlu mu? Tekrar eden İstanbul seçimi ve CHP'nin AKP'ye karşı en büyük zaferi?
İlk akla İmamoğlu gelebilir tabi ki.
İstanbul'da referandumda da Millet İttifakı galipti. İstanbul'un kazanılmasında, İmamoğlu'nun zaferinde rolü olan biri de düşünülebilir.

İlk akla İmamoğlu gelebilir tabi ki.
İstanbul'da referandumda da Millet İttifakı galipti. İstanbul'un kazanılmasında, İmamoğlu'nun zaferinde rolü olan biri de düşünülebilir.
Kimden bahsettiğinizi bilmiyorum ne yazık ki. Sayın Akşener belki? Sanmıyorum ama...

@TheAny kazanabilecek güçlü ismi desteklememiz gerekiyor ki malum kişiler gitsin.
Orası öyle. Hiç değilse en azından burunları sürtülür. Bir sonraki sefere biz kaybetmeyiz mentaliyle katılmazlar seçime. Kaybedebilecekleri düşüncesi seçilmek için sebepler sunmak zorunda olduklarını hatırlatır belki. Ben Recep Tayyip Erdoğan'ın çok kötü bir yönetici olduğunu düşünmüyorum çoğunluğun aksine. AK Parti'nin kötü bir parti olduğu düşüncesindeyim, orası ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı