Far Cry 4'ün yeni videosu yayınladı !

Yeni bir video daha. Bu oyun çok güzel olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Erken sipariş verenler için özel şeylerden bahsediyor, zıpkın, 3 özel görev ve daha fazla maymun diyor.

Gün geçmiyor ki yeni bir fragman yayınlanmasın. Yazacak bişey bulamadım :) . Süper bir oyun olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıkcası bu son fragman benim heyecanımı biraz düşürdü. Çünkü FC 3'e benzeyen çok fazla şey var, ok sesi, merminin bitme sesi filan gibi. Biraz fazla benzemiş ama oynadığım zaman umarım aradaki farkı daha belirgin hissederiz.

Açıkcası bu son fragman benim heyecanımı biraz düşürdü. Çünkü FC 3'e benzeyen çok fazla şey var, ok sesi, merminin bitme sesi filan gibi. Biraz fazla benzemiş ama oynadığım zaman umarım aradaki farkı daha belirgin hissederiz.
Katılıyorum. Far Cry 3'e benzemiş biraz ama büyük farklar da vardır.

Far Cry 3'e benzemesi önemli değil. Yeni bir harita, yeni karakterler ve yeni hikaye. Bu bile Far Cry 4'ü büyük bir zevkle oynamamıza yetecektir, çünkü Far Cry 3 inanılmaz güzel bir oyundu, bu da daha kötüsü olmayacaktır, daha iyisi bile olabilir.

Far Cry 3'e benzemesi önemli değil. Yeni bir harita, yeni karakterler ve yeni hikaye. Bu bile Far Cry 4'ü büyük bir zevkle oynamamıza yetecektir, çünkü Far Cry 3 inanılmaz güzel bir oyundu, bu da daha kötüsü olmayacaktır, daha iyisi bile olabilir.
Evet yeni psikopat kötü adamın resimlerini profil resimlerimiz de görür gibi oluyorum :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı