Chrome 300 MB bellek kullanıyor

GAREİS

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ne yapsam çözemedim o yüzden buraya yazayım dedim bilgisayarımda 8 GB RAM var ama hiç böyle bir şey görmedim. Out of Memory hatası da alıyorum ama önceden hiç öyle olmuyordu sizce virüsle alakası var mıdır format tarzı şeyler sorunu çözer mi?

Ekran Görüntüsü (1).png

Ekran Görüntüsü (2).png

Edge ilk çıktığında Chrome ile birebir aynı sitelere girerek test ettim neredeyse aynı kullanıyordu.

Hocam Edge Chrome tabanlı bir tarayıcı ancak Chrome gibi ayrı bir exeye duymadan çalışır ben yıllardır kullanırım ve memnunum.

Arkadaşlar merhaba. Ne yapsam çözemedim o yüzden buraya yazayım dedim bilgisayarımda 8 GB RAM var ama hiç böyle bir şey görmedim. Out of Memory hatası da alıyorum ama önceden hiç öyle olmuyordu sizce virüsle alakası var mıdır format tarzı şeyler sorunu çözer mi?

Eki Görüntüle 1968627

Eki Görüntüle 1968623
Değerler normal. Bu arada Brave kullanmanızı öneririm. Ram kullanımı Chrome'a göre daha iyi.

Hocam biraz diğer mesajlara baksanız out of memory tarzı hatalar alıyorum bu değerlere göre nasıl çözerim.

Bu konuya bakın.

Hocam Edge Chrome tabanlı bir tarayıcı ancak Chrome gibi ayrı bir exeye duymadan çalışır ben yıllardır kullanırım ve memnunum.

Tamamen aynı 2 adet sayfa açık. Chrome 586 MB Edge 644MB Chrome'un adı çıkmış başka bir şey değil. Edge ilk çıktığında test ettim yine aynı üstünden yıllar geçmiş yine aynı.

Görüntüyü bilerek kesmedim görev çubuğunda sadece 1 er adet chrome ve edge açık olduğunu görmeniz için.

Ekran Görüntüsü (1532).png

Geri
Yukarı