Chrome aramada garip siteler gösteriyor

Eyedress

Hectopat
1663349930694.png

Sadece bu aramada değil her aramada bu tarz siteler önüme çıkıyor neden?

Öncelikle chrome<sağ üstteki üç nokta<ayarlar<arama motor<arama motorlarını yönet<diğer arama motorları< kaldırmak istediğin siteyi seç<listeden kaldır seçeneğini işaretle. (yanlış olabilir bende başka bir konuda gördüm.)

Öncelikle Chrome<sağ üstteki üç nokta<ayarlar<arama motor<arama motorlarını yönet<diğer arama motorları< kaldırmak istediğin siteyi seç<listeden kaldır seçeneğini işaretle. (yanlış olabilir bende başka bir konuda gördüm.)
İşe yaramıyor. Yine de teşekkürler.

Öncelikle chrome<sağ üstteki üç nokta<ayarlar<arama motor<arama motorlarını yönet<diğer arama motorları< kaldırmak istediğin siteyi seç<listeden kaldır seçeneğini işaretle. (yanlış olabilir bende başka bir konuda gördüm.)
1663351044690.png

Sadece burayı düzeltir o işlem arama sonuçlarını düzeltmez

Spam yapan siteler gördüğünüz gibi birinci sayfayı kaplıyor, Google spam yapmayın içeriğe önem verin bilmem ne sayıyor ama adamlar çeviri ile attıkları içerikler ile birinci sayfada. Bunlar bir haber siteleri iki. Biz yapsak sıralamadan çıkartır siteyi.

Sizin yapacağınız bir çözüm yok Google bu siteleri çözer düzeltir yakında sadece haber siteleri kalır yine.

Geri
Yukarı