Çözüldü Chrome "ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Proxy hatası verdikten sonra biraz araştırdım regedit e girip hkey local machine >software>policies>Microsoft>Windows>current version>internet settings sonra ona girip proxyperuser olan dosyasyı silip aynı isimde dize değeri oluşturup 1 değeri verip çıkıyoruz.(İnternet settingsdeki dosya değil internet settings bu arada)
Proxy hatası verdikten sonra biraz araştırdım regedit e girip hkey local machine >software>policies>microsoft>windows>current version>internet settings sonra ona girip proxyperuser olan dosyasyı silip aynı isimde dize değeri oluşturup 1 değeri verip çıkıyoruz.(internet settingsdeki dosya değil internet settings bu arada)

Allah razı olsun. İşime yaradı. 2 gündür uğraşıyordum. Senin sayende buldum.

Proxy hatası verdikten sonra biraz araştırdım regedit e girip hkey local machine >software>policies>Microsoft>Windows>current version>internet settings sonra ona girip proxyperuser olan dosyasyı silip aynı isimde dize değeri oluşturup 1 değeri verip çıkıyoruz.(İnternet settingsdeki dosya değil internet settings bu arada)

Merhaba, bu şekilde yapınca düzeliyor fakat yeniden başlatınca tekrar sıfırlanıyor. Bunu engellemek için yapabilecek bir şey var mı ?

Hocam bende yeniden başlatınca gitmiyor kayıt defterinin internet settings klasörünün fotosunu atarmısınız?
normalde proxysettings her açılışta 0 oluyor el ile değiştirince sorun çözülüyor fakat yeniden başlatınca tekrar gidiyor

Dosya Ekleri

• rege.png
    rege.png
    64,2 KB · Görüntüleme: 399
normalde proxysettings her açılışta 0 oluyor el ile değiştirince sorun çözülüyor fakat yeniden başlatınca tekrar gidiyor
Bakabildim şimdi bende proxy ile başlayan dosya yok onu silip denermisiniz?
(Önce yedek alın dosya bölümünden ver diyerek.)
1613412655217.png

Son düzenleme:
Bakabildim şimdi bende proxy ile başlayan dosya yok onu silip denermisiniz?
(Önce yedek alın dosya bölümünden ver diyerek.)
Eki Görüntüle 881018
Aynı sorun bende de var. ProxySettingsPerUser isimli dosyayı silmeme, değerini değiştirmeme rağmen bilgisayarı yeniden başlattığımda aynı sounu alıyorum, değer yine sabit 0 kalıyor. 6 saattir uğraşıyorum hala çözemedim.

Aynı sorun bende de var. ProxySettingsPerUser isimli dosyayı silmeme, değerini değiştirmeme rağmen bilgisayarı yeniden başlattığımda aynı sounu alıyorum, değer yine sabit 0 kalıyor. 6 saattir uğraşıyorum hala çözemedim.
Deneyin aklıma başka birşey gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı