Chrome indirme hızı çok yavaş

05emocan55

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 16Mbps internet hızım var fakat Chrome da 400KB üstü indirme yapamıyorum. Steam de normal hızda iniyor. Ne yapabilirim?

Benim sorum yukarıda Edge'ye geçmek istesem buraya bu konuyu açmazdım.
Peki, acaba sadece Chrome'de mi oluyor bu durum yoksa başka tarayıcılarda da denediniz mi ?
Başka tarayıcıya geçmek istemiyorsanız İnternet Download Manager kullanabilirsiniz. İndirme hızını 5 kata kadar arttırıyor. Bir de sorununuza yardımcı olduysam çözüm olarak seçebilirmisiniz?

Chrome için deneyebileceğiniz bir yöntem mevcut. Tarayıcı adres çubuğuna chrome://flags yazarak burda çıkan ayarlardan Parallel Downloading özelliğini açabilirsiniz. Ancak unutmayın ki indirme yaptığınız kaynağın sunucuları belki de maks. 400 kb/s indirme hızını destekliyor. Çeşitli indirme yöneticisi uygulamaları da hız konusunda destek sağlayabilir. Test Files Bu site üzerinden 1 GB boyutundaki dosyayı indirmeyi deneyip bizimle ekran görüntüsü paylaşırsanız sorun hakkında daha detaylı bir yorum yapabiliriz.

Chrome için deneyebileceğiniz bir yöntem mevcut. Tarayıcı adres çubuğuna Chrome://flags yazarak burada çıkan ayarlardan Parallel Downloading özelliğini açabilirsiniz. Ancak unutmayın ki indirme yaptığınız kaynağın sunucuları belki de maksimum 400 kb/s indirme hızını destekliyor. Çeşitli indirme yöneticisi uygulamaları da hız konusunda destek sağlayabilir. Test Files Bu site üzerinden 1 GB boyutundaki dosyayı indirmeyi deneyip bizimle ekran görüntüsü paylaşırsanız sorun hakkında daha detaylı bir yorum yapabiliriz.

Çok güzel anlatmışsınız ama ben pek anlayamadım
Adım adım anlatır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı