Chrome neden linç yiyor?

Evet, şimdi kendi gözlerimle de test ettim.
İşin ilginç tarafı cidden Google önde gidiyordu. Ki çoklu sekme yarışında batırdı. (Web. WhatsApp gibi sürekli yenilenen sitelerden açtım.)
Ama haklısınız. Gündelik bir kullanıcı için Google artık iyi bir seçenek olabilir gibi.
Bir tane sorusu için kasmadan kullanılabilecek bir tercih.

Bu konuda doğru 20-30 sekme açınca Firefox fazla artmıyor ama günlük bir kullanıcı 10-15 sekmeden fazla açmaz diye düşünüyorum.

Chrome eski sistemlerde çalışacak kadar hafif değil. Çalışıyor ama gerçekten hantal bir şekilde çalışıyor. Linç edilmesinin bir diğer sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum.

Chrome eski sistemlerde çalışacak kadar hafif değil. Çalışıyor ama gerçekten hantal bir şekilde çalışıyor. Linç edilmesinin bir diğer sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum.
Ryzen 7 5800X ile de pek sağlıklı (diğer tarayıcılara göre edge vb.) çalıştığını söylemek mümkün değil. Genel olarak hantal bir tarayıcı.

Chrome çok güzel tarayıcıdır bence. Edge kullanmamın sebebi de zaten Edge varken bir daha temiz formattan sonra Chrome kurmayayım dedim. Bu arada Edge'de gayet güzel. Hız olarak vs. ben pek bir fark göremedim. Tercih meselesi gerisi de. Bence artık genel popüler tarayıcılar cidden hızlı. Bir şeyin aşırı fanı olmamıza gerek yok. Sonuçta bize para vermiyorlar.😃

RAM'leri akşam yemeği niyetine yediği için.
chrome-meme.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı