Chrome sahte temizlik uygulaması otomatik indirme yapar mı?

Daha fazla  
Bu sitede dolaşıyordum, tıkladım reklam açıldı kapaticaktim baktım şey yaziyor gereksiz dosya temizleme uygulaması güncellenmesi gerekiyor diye. Sahte ve virüs olduğunu biliyordum, orada tamam basmadim sekmeyi kapattım ama acaba otomatik indirme yapar mi? Baktım Chrome ayarlarına indirmeden önce sor var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sitede dolaşıyordum, tıkladım reklam açıldı kapaticaktim baktım şey yaziyor gereksiz dosya temizleme uygulaması güncellenmesi gerekiyor diye. Sahte ve virüs olduğunu biliyordum, orada tamam basmadim sekmeyi kapattım ama acaba otomatik indirme yapar mi? Baktım Chrome ayarlarına indirmeden önce sor var.

Genelde olmaz fakat Kaspersky'la tam tarama yapabilirisin.

İndirmeden önce sor aktifse bir ihtimal indirme yaparsa da size yerini sorar zaten. Siz de bu ayarı aktif etmişsiniz. Bir sorun olacağını sanmam. Her ihtimale karşı tarayıcının önbelleğini ve çerezlerini temizleyebilirsiniz.

İndirmeden önce sor aktifse bir ihtimal indirme yaparsa da size yerini sorar zaten. Siz de bu ayarı aktif etmişsiniz. Bir sorun olacağını sanmam. Her ihtimale karşı tarayıcının önbelleğini ve çerezlerini temizleyebilirsiniz.

Merhaba telefonu fabrika ayarlarına sifirladim sonra hard reset sonra rebootdan sifirladim telefonun kendi anri virüs ile taradim sıkıntı olmaz herhalde.
Genelde olmaz fakat Kaspersky'la tam tarama yapabilirisin.

Merhaba telefonu fabrika ayarlarına sifirladim sonra hard reset sonra rebootdan sifirladim telefonun kendi anri virüs ile taradim sıkıntı olmaz herhalde.

Son düzenleme:
@Mustafa Can Arslan Fazla abartmışsınız bence. Sorun olacağını sanmıyorum. Bu tür durumlara sıfırlamaya gerek yok, mobil Chrome'da var ise çerezleri ve önbelleği temizleyin yeterli olur.

@Mustafa Can Arslan fazla abartmışsınız bence. Sorun olacağını sanmıyorum. Bu tür durumlara sıfırlamaya gerek yok, mobil Chrome'da var ise çerezleri ve önbelleği temizleyin yeterli olur.

Telefonu sifirladim yeterli olmaz diye hard reset reboot falan tarama yaptım çerezlere onbellege falan bakmadım sorun olur mu bir de biraz geç yaptım mesajla öyle olduktan sonra 1 saat veya 30 dakika sonra telefonu sifirladim sorun olur mu teşekkürler.
Telefonu sifirladim yeterli olmaz diye hard reset reboot falan tarama yaptım çerezlere onbellege falan bakmadım sorun olur mu bir de biraz geç yaptım mesajla öyle olduktan sonra 1 saat veya 30 dakika sonra telefonu sifirladim sorun olur mu teşekkürler.

Pardon mesajla yazmışım mesela.

@Mustafa Can Arslan Merak etmeyin hocam telefonunuz patlamayacak. Zaten gerekli işlemden 10 kat daha fazlasını yapmışsınız. Telefon sıfırlanınca her şey temizleniyor. Yani önbellek otomatik olarak temizlendi zaten. Bir dahakine dediğim yöntemi uygulayabilirsiniz.

@Mustafa Can Arslan merak etmeyin hocam telefonunuz patlamayacak. Zaten gerekli işlemden 10 kat daha fazlasını yapmışsınız. Telefon sıfırlanınca her şey temizleniyor. Yani önbellek otomatik olarak temizlendi zaten. Bir dahakine dediğim yöntemi uygulayabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkürler yaptım ama biraz geç yaptım o yüzden sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı