Chrome varken Opera GX kullanılır mı?

Opera GX gözüme daha şık geldi. Normalde hep Chrome kullanıyordum fakat bu sıralar Opera GX fazla karşıma çıkmaya başladı. Bende bir göz atayım dedim. Opera GX'in RAM kullanımı daha fazla. RAM limitleyicisi kullanıldığında da sitelerde çökme ve yavaşlama oluyormuş. Hızlarında pek bir fark göremedim (Opera GX birazcık daha hızlı gibi). Opera GX'in bu kadar fazla kullanılmasının sebebi nedir? Neden bu kadar popüler oldu? Sırf kendi VPN'i vs. var diye mi bu kadar kullanılıyor? RAM takıntım yok o açıdan rahatım. 16 GB RAM'im var sizce hangisini kullanmalıyım? Opera GX gidipte bir anda 1-2 GB kullanımına ulaşmaz değil mi? Chrome varken Opera GX kullanmalı mıyım sizce?

Chrome baş tacı hocam Opera kim köpek :D

Opera GX gözüme daha şık geldi. Normalde hep Chrome kullanıyordum fakat bu sıralar Opera GX fazla karşıma çıkmaya başladı. Bende bir göz atayım dedim. Opera GX'in RAM kullanımı daha fazla. RAM limitleyicisi kullanıldığında da sitelerde çökme ve yavaşlama oluyormuş. Hızlarında pek bir fark göremedim (Opera GX birazcık daha hızlı gibi). Opera GX'in bu kadar fazla kullanılmasının sebebi nedir? Neden bu kadar popüler oldu? Sırf kendi VPN'i vs. var diye mi bu kadar kullanılıyor? RAM takıntım yok o açıdan rahatım. 16 GB RAM'im var sizce hangisini kullanmalıyım? Opera GX gidipte bir anda 1-2 GB kullanımına ulaşmaz değil mi? Chrome varken Opera GX kullanmalı mıyım sizce?

Arada yavaşlayabiliyor. Reklam engelleyicisi var ve dendiği kadar RAM kullanmıyor. Technopat, Discord, Reddit ve ders için kullandığım program açıkken 450 MB RAM yiyor. İsterseniz deneyin,
Beğenmesseniz Chrome'a devam edersiniz.

Edge kullanın şu konuda da Opera GX teması yapabilirsiniz.

şöyle söyliyebilirim ben opera gx kullanıcısıyım hem özelleştirilebilir temasından ve pc daha az yük bindirmesinden dolayı opera gx tercih ediyorum

Opera GX gözüme daha şık geldi. Normalde hep Chrome kullanıyordum fakat bu sıralar Opera GX fazla karşıma çıkmaya başladı. Bende bir göz atayım dedim. Opera GX'in RAM kullanımı daha fazla. RAM limitleyicisi kullanıldığında da sitelerde çökme ve yavaşlama oluyormuş. Hızlarında pek bir fark göremedim (Opera GX birazcık daha hızlı gibi). Opera GX'in bu kadar fazla kullanılmasının sebebi nedir? Neden bu kadar popüler oldu? Sırf kendi VPN'i vs. var diye mi bu kadar kullanılıyor? RAM takıntım yok o açıdan rahatım. 16GB RAM'im var sizce hangisini kullanmalıyım? Opera GX gidipte bir anda 1-2GB kullanımına ulaşmaz değil mi? Chrome varken Opera GX kullanmalı mıyım sizce?
Opera GX, Özelleştirme açısından büyük bir olanak sağlar. Gözünüze çok şık geleceğine eminim. Chrome gibi RAM i 966 MB yiyen bir Browser kullanacağına 316 MB yiyeni kullanırsın, daha iyi. Bana çok şık geliyor ve her yerde eklentisiz kara tema sağlıyor.

Geri
Yukarı