Chrome'da Hotmail açılmıyor

UnKnown44

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İş PC sistem özellikleri:
Anakart: Asus Tuf B450-PLUS
İşlemci: Ryzen 5800x
İşlemci Soğutucu: ThermalRight Phantom Spirit 120
Ekran Kartı: Asus Dual 6600XT
Ram: Corsair Vengeance 16GBx2 3000MHz
Depolama: Kioxia Exceria 500GB M.2/ Kioxia 960GB SSD
Kasa: Aerocool Cipher
Monitör: 2xDell 19''
Mouse: Bloody V7Ma/Logitech M330
Klavye: Fujitsu
Power Supply: High-Power 650W
Merhaba birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum. Chrome'da Hotmail'e girmek istediğimde şu şekilde bir görüntüde takılıyor. Çerezleri vs sildim. Birkaç saatliğine düzeldi ancak sonra yine aynı sorun ile karşılaştım. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum. Chrome'da Hotmail'e girmek istediğimde şu şekilde bir görüntüde takılıyor. Çerezleri vs sildim. Birkaç saatliğine düzeldi ancak sonra yine aynı sorun ile karşılaştım. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?

Eki Görüntüle 1480362

Chrome'yi silip yüklemenizi tavsiye ederim.

Chrome'yi silip yüklemenizi tavsiye ederim.

Chrome güncelleyin, çerezleri silince düzeliyorsa "Auto history wipe" eklentisini kurup çerezleri silmesi için ayarlayın.
Önerileriniz için teşekkür ederim. Bu sorunu yaşadığımda ilk yaptığım işlem programı silip tekrar yüklemek oldu, ancak işe yaramadı maalesef.
Evet çerezleri silince belirli bir süre düzeliyor, ancak ben çerezlerin sürekli olarak silinmesini istemiyorum. İnternette işlerimi kolaylaştırıyor.
Açıkçası daha önce böyle bir problemim yoktu. Durduk yere böyle bir problem ile karşılaştım. Öyleki işyerimdeki bilgisayarımdaki chrome'da da bu sorun var. Yüklediğim uzantıların tümü kaldırıp denedim yine olmadı.

firefox vb tarayıcılardan girmeyi denediniz mi hocam bazen öyle takılıp kalabiliyor
Opera ile girebiliyorum. Ancak chrome'dan bağlanamamak gerçekten işlerimizi zorlaştırıyor. Operadan açıp linki kopyalıyorum ve chromedan açıyorum :). Enteresan birşey anlamadım. Bir türlü düzelmedi.
Güncellemeyi yaptım.
Tüm çerezleri sildim.
Chrome sildim tekrar yükledim.

Olmadı. Fikri olan arkadaşlar öneri verebilirlerse çok sevinirim.

Chrome'dan doğru siteye girdiğinizden emin misiniz? Açmıyorsa hiç açmaz.
Chrome'u varsayılan fabrika ayarlarına yükleyin. Opera'dan kopyaladığınız linki Chrome'un yer işaretlerine ekleyin.
Muhtemelen sorununuz hal olacaktır.
Ne demek istediğinizi anlamadım. Chrome'dan doğru siteye girmek ile neyi kastettiniz? Chrome ile hotmail'ime giremiyorum. Başka bir sorunum yok. Sanırım konuyu yanlış anladınız.

Hotmail'e opera üzerinden giriyorum. Opera'da hotmailimi açınca mail içerisindeki bilgilere ve yapmam gereken işlemlere linklere tıklayarak erişim sağlıyorum. Ancak ben opera'yı kullanmak istemiyorum. Bu yüzden operada linke tıklayarak açılan sayfayı chrome'daki adres kısmına yapıştır yaparak ulaşıyorum. Haliyle gereksiz bir enerji ve zaman kaybı oluyor.

Hangi uzantıları kullanıyorsunuz? Tüm uzantıları devre dışı bırakıp, CTRL+F5 ile sayfayı yenileyin.

Chrome ayarlarından DNS değiştirdiniz mi? Değiştirmediyseniz değiştirmeyi deneyin.

chrome://settings/security

Screenshot_1.png

Ayrıca DNS ön belleğini temizleyin ve CTRL+F5 ile sayfayı yenileyin.

Hangi uzantıları kullanıyorsunuz? Tüm uzantıları devre dışı bırakıp, CTRL+F5 ile sayfayı yenileyin.

Chrome ayarlarından DNS değiştirdiniz mi? Değiştirmediyseniz değiştirmeyi deneyin.

chrome://settings/security

Eki Görüntüle 1484639

Ayrıca DNS ön belleğini temizleyin ve CTRL+F5 ile sayfayı yenileyin.
Yanıtınız ve önerinizleriniz için teşekkür ederim. Dediklerinizi yaptım ancak yine olmadı.
Tüm uzantıları devre dışı bıraktım, sayfayı yeniledim olmadı
Google'dan DNS'i değiştirdim, olmadı.

DNS'i temizledim yeniden başlattım o da olmadı.
Ancak sizin önerdiğiniz yerden güvenlik sekmesinden sadece live.com için "verilen izinleri ve sitelerde depolanan verileri göster" sekmesinden tüm verileri sildim. Şuanda giriyor fakat sürekli olabilecek mi bakacağım :)

-----------------Güncelleme--------------
4 saati geçti, şu ana kadar bir hata ile karşılaşmadım. Öneriniz için teşekkür ederim. Bir gün içerisinde aynı sorun ile karşılaşmazsam sanırım sorun çözülmüştür :)

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı