Çözüldü Chrome'da karanlık mod simgesi nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bravo

Centipat
Daha fazla  
chrome dark mode.jpg

Birkaç gün önce Chrome'da şöyle bir simge vardı. Dark mode simgesi. Arkadaşıma göndermek için fotografını çekmiştim, onun için biraz kötü fotograf.
Sonradan yok oldu simge. Bugün tüm interneti aradım, bulamadım ilgili bir şey. Bana koyu tema lazım değil, yanlış anlamayın. Dark Reader falan yüklemişliğim var.
Her neyse, sorun bu simgenin kaybolması. İnternetde tüm sayfaları koyu tema yapıyordu. Mükemmel bir şeydi.
Benim Chroma nasıl geldiğini de bilmiyorum. Bilgisayara format attıktan sonra ilk defa girince bunu görmüştüm.
Bu simge buraya nasıl geldi ve nasıl kayboldu, nasıl yeniden kullanabilirim?
Konuyu biraz dağınık anlattım kusura bakmayın. Foruma ilk defa az önce kaydoldum bu problem için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O ikonu hiç görmedim ama aşağıdaki yöntemle bütün sayfaları koyu temaya çevirebilirsiniz.

Bunların hepsini biliyorum ve denedim. Yukarıdaki ikonu merak etmiştim. Teşekkürler yine de.

Gmail hesabımdan çıkınca düzeldi. Yine bu işaret geliyor. İnternette bir şeyleri aradığınızda gelen sonuçları Dark tema yapıyor sadece ama benim hoşuma gitmişti.
O ikonu hiç görmedim ama aşağıdaki yöntemle bütün sayfaları koyu temaya çevirebilirsiniz.

Bunların hepsini biliyorum ve denedim. Yukarıdaki ikonu merak etmiştim. Teşekkürler yine de.

Gmail hesabımdan çıkınca düzeldi. Yine bu işaret geliyor. İnternette bir şeyleri aradığınızda gelen sonuçları Dark tema yapıyor sadece ama benim hoşuma gitmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı