Chrome'da şifremi göremiyorum

mankym

Hectopat
Merhaba bilgisayarımda kullanıcı parolası var, hâl böyle olunca sorunum Chrome'da kayıtlı olan şifrelerimi Windows 11'e geçtikten sonra, Chrome şifreler panelinden şifreyi görmek için bastığımız göz tuşuna basınca göremiyorum çünkü güvenlik açısından önce kullanıcı parolamı girmem gerekli. Windows 10'da iken kullanıcı parolamı girmem için bir panel açılıyordu. Windows 11'de bu panel sanki arka planda açılıyor ama önüme gelmediğinden parolamı girip şifrelerimi göremiyorum. O panel gelmediği içinde bütün Chrome sayfası kilitleniyor gibi oluyor çünkü o panel sanki arka planda bir yerde açık ama öne düşmediğinden ben göremiyorum Alt+Tab falan denedim hiçbir şekilde göremiyorum, Chrome'da kilitlendiği için görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum, biraz karışık oldu ama umarım sorunu anlatabilmişimdir, aynı sorunu yaşayan var mı acaba? Sadece bende mi var bu sorun yoksa da acaba ne zaman fixlenir (daha denemedim ama çözüm olarak aklıma gelen kullanıcı parolasını kaldırmak zorundayım gibi) ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı