ChromeOS Flex kasıyor

Minimal bir distro kurup kullanabilir. Aksini düşünüyorsanız Ubuntu yerine mint önerin misal. Rufus'a nasıl virüs diyorsunuz? Açık kaynaklı program, açın inceleyin. Hiç inanmazsınız kaynak kodundan derleyin.
Kardeşim açma konuyu kendi halimde inceliyorum.

Arkadaşlar benim laptopta 256 GB SSD 4 GB DDR3 RAM ve Intel Celeron N4000 var. Windows 10 Home kurmuştum fakat kastığı için ChromeOS Flex kurdum. Zaten laptopu film, video ve Online ders için kullanıyorum. Fakat o da hafif kasmalar yapıyor. Bunun nasıl önüne geçebilirim?

Daha hızlı.
Kare hızları artar ve gecikme süresi düşer.

Performans.
Windows, özellikle öncekilerle kıyaslandığında, idealden daha düşük performansıyla ünlüdür.

ReviOS, kararlılıktan ödün vermeden arka planda çalışan gereksiz görevleri ve hizmetleri ortadan kaldırarak sistemi hızlandırmaya çalışır.

Daha da iyisi, kare hızı kararlılığı büyük ölçüde iyileştirilmiştir, yani FPS'niz dalgalanmaya daha az eğilimlidir.

Stok Windows 10 ve ReviOS'u karşılaştıran kıyaslamaları buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Rahatsız edici.
Gözetimin ortadan kaldırılması.

Gizlilik.
Microsoft'un Windows işletim sistemi, tüketicilere yönelik gizliliğe müdahale eden davranışlarıyla ünlüdür, bu nedenle ReviOS gizlilik konusunu ciddi bir şekilde dikkate almaktadır.

Bunlarla sınırlı olmamak üzere çok sayıda telemetri arka kapısı sonlandırılmıştır: UWP/AppX uygulamaları, Windows Update ve Cortana.

Veri toplama ve raporlama sistem yükünü artırır ve bonus olarak bu da ciddi ölçüde azaltılarak performansı artırır.

Güvenilir.
Kararlı, uyumlu ve güvenilir.

İstikrar.
Çok katmanlı bir yaklaşımı temel alarak korunan ve kapsamlı kararlılığı güvence altına alır.

Sistemi durduran Bloatware'i ayıklayarak ve bileşen miktarını azaltarak performansı ve gizliliği güçlendirmek - bu da işletim sistemi boyutunun küçülmesine neden olur?

Kısaca bu modlu win10'u usb ile kurun cidden performans farkı göreceksiniz.

Hocam yardım edin bana hangi işletim sistemini yüklediysem kasıyor. Fıtık etti bu durum beni artık. Hangi işletim sistemini yüklemeliyim bir tavsiyeniz var mı?

Geri
Yukarı