Chromium Edge klavye ve farede gecikme

mstrikeout

Decipat
Makaleler
1
Yer
United Kingdom
Yeni Edge denediğimi söylemiştim. Her şey güzel giderken başka bir sorun daha ortaya çıktı. Özellikle YouTube'da klavye ve fare hareketleri geç algılanıyor. Bastıkdan yarım saniye sonra tepki veriyor. Ayrıca yazı ve yükleme animasyonunda kasma söz konusu. Vivaldi'de hiçbir sorun olmamasına karşın Edge ile bu durumlar oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Temiz kurulum yaptım 2 gün önce bir şans vereyim dedim Edge'ye fakat benzeri şeyleri ben de yaşadığım için Chrome'a geri döndüm.

Sorun burada. Kaspersky ayarlarında ağ ayarları sekmesi altında ''Web sayfaları ile etkileşim için web trafiğine komut yerleştir.'' Ayarını kapatmanız yeterli olacaktır.
Bu ayarın Kaspersky'nin ana özelliklerinden birisini yitirmesini sağlayacağını bilmeniz de iyi olur. Tehlikeye kapınızı açıyorsunuz yani.

Teşekkürler, dediğiniz yöntem işe yaradı. Çözüm olsaydı işaretleyecektim. :)
Rica ederim. Moderatör arkadaşlardan biri görürse çözüm olarak işaretleyebilir.
Bu ayarın Kaspersky'nin ana özelliklerinden birisini yitirmesini sağlayacağını bilmeniz de iyi olur. Tehlikeye kapınızı açıyorsunuz yani.
Bu hata aslında düzeltildi. Önceki sürümde bende de vardı ancak şu an kullandığım total security sürümünde mevcut değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı