Chromium Tabanlı Microsoft Edge, Windows 10 ile Bütünleşiyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Chromium Tabanlı Microsoft Edge, Windows 10 ile Bütünleşiyor
Microsoft Edge Windows 10 20H2

Windows 10 20H2 güncellemesi ile Chromium tabanlı Microsoft Edge tekrar yerleşik hale getiriliyor. Microsoft yeni Chromium tabanlı Edge internet tarayıcısını bu yılın sonunda Windows 10 ile birlikle sunma planları yapıyor. ...

Devamı: Chromium Tabanlı Microsoft Edge, Windows 10 ile Bütünleşiyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bence 2004 sürümünde yayınlayabilirlerdi. Resmi olarak duyurulmamasına rağmen, tarayıcı pazar payında 2. sıraya kadar yükseldi. Galiba daha fazla özellik ve iyileştirme eklemek istiyorlar. Ben şahsen Google hesap arayüzü gibi bir değişikliğe gideceklerini, ayrıca Bing arama motorunu daha fazla kullanmak için geliştireceklerini düşünüyorum. Edge tarayıcısında varsayılan olarak Yandex gelme olayını kaldıracaklarını düşünüyorum.

Aylık olarak gelen geri bildirimleri listeliyorlar. Bunlardan bazı istenilen özellikleri ekleyecekler.
Ayrıca kullanıcı tarafından istenilen özellikleri forumları üzerinden tartışabilirsiniz. Şahsen kullanıcıyı bu sefer dinlemeyi başarırsa, pazar payını %40 kadar yükseltebileceğini düşünüyorum. Ama kesinlikle Google hizmetlerinin birleşimi gibi bir site arayüzüne ve eşitleme sistemine ihtiyaçları var.

@26318 Ben 2 aydır kullanıyorum. Bir eksiğini, hatasını görmedim ve detaylı inceledim. Bence 2004 ile gelebilirdi dediğiniz gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı