Çiçek açmayan bir bitki söyleyebilir misiniz?

Şov yapmadan bitirsen nasıl olur hocam gerek var mı böyle şeylere botanik araştırmasına?
Şov yapmak bana yakışıyor. Gelişimde şov yaptım, giderken benim için seçtiği çocuğun ne kadar vasıfsız birisi olduğunu da yüzüne vurmuş olacağım.
Bu güzelmiş, "kalbimde çiçek açarsa gelirim". Aklımın bir yerinde bulunsun.

Şov yapmak bana yakışıyor. Gelişimde şov yaptım, giderken benim için seçtiği çocuğun ne kadar vasıfsız birisi olduğunu da yüzüne vurmuş olacağım.
Seni aldatan birisinin yazdığın şeyi okumaya bile tenezzül etmeyeceğini düşünmekteyim lakin karar senin.

Seni aldatan birisinin yazdığı şeyi okumaya bile tenezzül etmeyeceğini düşünmekteyim lakin karar senin.
Aldattığını öğrendiğimde ağlayarak özürler diledi. Hala özür diliyor, sonunu daha çok ağlatarak bitirmek istiyorum.

Gastrodia'yı kullanabilirsiniz. İlginç bir bitkidir. Ne çiçek açar ne de fotosentez yapar. Ama ismi gayet havalıdır. Acaba nick olarak mı kullansam :D.

Gastrodia'yı kullanabilirsiniz. İlginç bir bitkidir. Ne çiçek açar ne de fotosentez yapar. Ama ismi gayet havalıdır. Acaba nick olarak mı kullansam :D.
Şiire pek ayak uydurabilecek bir ismi yokmuş, daha kısa bir bitki biliyorsanız alabilirim onu da. 7 veya 11'lik yazacağım, kısa bir şey olursa daha iyi olur.
Nick'iniz güzel ama bunu da alternatif olarak alabilirsiniz.

Edebiyatla ilgili olsun istiyorsan Gastrodia kuroshimensis. Biraz daha sıradan olsun istiyorsan, buğday veya sarmaşık olabilir.
Edebiyatla ilgili istiyorum ama söylediğiniz bitkiyi okurken kendim zorlandım, bunu bir de şiire adapte etmesi var :D.

Geri
Yukarı