Çiçeksepeti alt limitsiz tüm üyeliklerde geçerli 40 TL indirim

Resim falan atar mısınız hocam neye göre iptal? İptal sebebi nedir? THH gidebilirsiniz.
Mesaj aynen şöyle.
Kampanya kapsamında indirim kuponu kişiye özel ve tek kullanımlıktır, kampanya koşullarına uygun olmayan mükerrer kupon kullanımı ile oluşturulan siparişleriniz iptal edilmiştir.
Kısacası kardeş biz bi bk yedik 40 tl kod verdik biz karşılayamıyoruz siparişinizide iptal ediyoruz demişler.
Not: Sadece tek hesapta kendi adıma tek alışveriş oldu. başka hesaplardan da alışveriş yapmadım.

Son düzenleme:
Mesaj aynen şöyle.
Kampanya kapsamında indirim kuponu kişiye özel ve tek kullanımlıktır, kampanya koşullarına uygun olmayan mükerrer kupon kullanımı ile oluşturulan siparişleriniz iptal edilmiştir.
Kısacası kardeş biz bir bk yedik 40 TL kod verdik biz karşılayamıyoruz siparişinizide iptal ediyoruz demişler.
Not: Sadece tek hesapta kendi adım tek alışveriş oldu başka hesaplardan da alışveriş yapmadım.

Bende geçen gün ZEYNEPNAZ14SUBAT diye 20 TL'lik kupon bulmuştum forumda. 4 TL'ye powerbank almıştım sipariş hazırlanıyor. Daha iptal etmezler sanırım.

Geçmiş olsun siparişler iptal. Sevincimiz her zamanki gibi kursağımızda kaldı.
Benim de siparişler iptal edilmiş hiç bir gerekçe sunmadan ayıp gerçekten.
Bende geçen gün zeynepnAZ14SUBAt diye 20 TL'lik kupon bulmuştum forumda. 4 TL'ye powerbank almıştım sipariş hazırlanıyor. Daha iptal etmezler sanırım.

20TL kuponlar iptal edilmeyecek fakat 40 TL liklerin hepsi iptal hocam.
Bir daha da alışveriş yapmam🙂

Sizin de iptal oldu mu hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı