Çiçeksepeti alt limitsiz tüm üyeliklerde geçerli 40 TL indirim

40 liralık indirim ile aldığım ürünler iptal edilmiş.
Screenshot_2022-02-12-12-28-00-91_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

Benim de siparişler iptal edilmiş hiç bir gerekçe sunmadan ayıp gerçekten.

20TL kuponlar iptal edilmeyecek fakat 40 TL liklerin hepsi iptal hocam.
Bir daha da alışveriş yapmam🙂

Sizin de iptal oldu mu hocam.
İnşallah hocam çok tırt çıktı Çiçeksepeti zaten şaşırdım 40TL'lik indirim yaptıklarını görünce.
Attığım fotoğrafa bakın. Çiçeksepeti'nin hatası. Kişiye özel kod herkes için kullanabilir hale getirmiş.

Binlerce kişi 40₺ veya daha fazlasına bir ürün satın aldı. Bu paralar çiçeksepetine geçti hep. 10 gün içinde geri iade yatırılacak denmiş. Bu paraları alım satımla çok iyi kâr edebilirler bu süre içerisinde şirket nezdinde. Yanlışlıkla para kazanacaklar bizim paralarımızla.

Binlerce kişi 40₺ veya daha fazlasına bir ürün satın aldı. Bu paralar çiçeksepetine geçti hep. 10 gün içinde geri iade yatırılacak denmiş. Bu paraları alım satımla çok iyi kâr edebilirler bu süre içerisinde şirket nezdinde. Yanlışlıkla para kazanacaklar bizim paralarımızla.
Hocam şahsen zorunlu kalmadığım sürece çok alışveriş yapmazdım, bu sipariş iptali olayından sonra da birçok kişinin şirkete karşı güveni sarsılmıştır.

Ürün sayfasında sipariş sayısı bazlı stok ve adet sınırlaması içeren kampanyalı ürünlerin satışlarında sistemsel aksaklıklar, altyapı sorunları vb. nedenlerle kampanya şartlarını aşan ürün alımı gerçekleşmesi durumunda ve/veya tüketici alımı sayılmayacak adette toplu alım yapılması durumunda kampanya şartlarını aşan ürün alımları geçersiz olacak ve sipariş iptal edilecektir. Bu durumda kargo ücretide dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeler siparişin iptal tarihinden itibaren en geç 24 (yirmidört) saat içinde Tüketici’ye iade edilecektir. Mesafeli satış sözleşmesinde yazan bir madde.

Geri
Yukarı