Giyim DeFacto alt limitsiz %20 indirim kodu

• Konuyu başlatan aKuu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 3B
Gri bir kargo pantolonlarını almıştım ama 2 beden büyük gibi oldu. Rengi ve kalitesi iyiydi. Mağazadan iade-değişim olması sevindirici.

Hocam bende haki olandan aldım yaninda baska bir pantolon daha ikisi de 32 numara digeri tam olurken haki olan nasıl diyeyim benden 5 kisi icin sanki çok fazla büyük iade etmek istiyorum dediginiz gibi magazadan degisim iade oluyormuş içinden bir fiş irsaliye vs. çıkmadı uyg üzerinden mi iade yapacağız mağazada nasıl oluyor bu iş. Ek olarak ben kupon+gift club+Nays ile aldim iade gerceklestirirsem Nays'ta herhangi bir islem gerekirmi tek haki olani iade edecegim için ucret iadesi nasıl olacak?

Hocam bende haki olandan aldım yaninda baska bir pantolon daha ikisi de 32 numara digeri tam olurken haki olan nasıl diyeyim benden 5 kisi icin sanki çok fazla büyük iade etmek istiyorum dediginiz gibi magazadan degisim iade oluyormuş içinden bir fiş irsaliye vs. çıkmadı uyg üzerinden mi iade yapacağız mağazada nasıl oluyor bu iş. Ek olarak ben kupon+gift club+Nays ile aldim iade gerceklestirirsem Nays'ta herhangi bir islem gerekirmi tek haki olani iade edecegim için ucret iadesi nasıl olacak?
Sepetteki ödediğin fiyat sana iade edilecek, Nays verdiği cashbacki geri alacak.

Hocam ben bugün mağazadan İade oluyor mu diye gittim hediye çeki verdi. Mağazada alacağım pantolon vardı sorun etmedim. Ayrıyeten defacto'ya üye olursanız %10 ekstra indirim var dedi onu da kullandım.

Hocam ben bugün mağazadan iade oluyor mu diye gittim hediye çeki verdi. Mağazada alacağım pantolon vardı sorun etmedim. Ayrıyeten DeFacto'ya üye olursanız %10 ekstra indirim var dedi onu da kullandım.

Hocam ben uygdan aldım zaten yani üyelik açıp gift Club %10 kullanmıştımda ben daha düşük bedenle değiştirmek istiyorum model ve renk çok hoşuma gitti fakat 32 aldığım giydiğimden 5 kat büyük en küçük bedeni 28 stok yok onunda olma ihtimali pek yok gibi ya fiyat farkı ödeyip başka ürün almayı düşünüyorum ya da 28 bedeni deneyip onu almayı düşünüyorum artık ücret iadesi Nays indirimini etkilediği için sıkıntı. Yarın mağazaya gidip bakacağım artık bu arada e arşiv fatura poşette yok uygdan PDF ile gitsem sıkıntı olur mu poşetteki kargo bilgilerinin fotoğrafını çekerek?

Hocam ben uygdan aldım zaten yani üyelik açıp gift Club %10 kullanmıştımda ben daha düşük bedenle değiştirmek istiyorum model ve renk çok hoşuma gitti fakat 32 aldığım giydiğimden 5 kat büyük en küçük bedeni 28 stok yok onunda olma ihtimali pek yok gibi ya fiyat farkı ödeyip başka ürün almayı düşünüyorum ya da 28 bedeni deneyip onu almayı düşünüyorum artık ücret iadesi Nays indirimini etkilediği için sıkıntı. Yarın mağazaya gidip bakacağım artık bu arada e arşiv fatura poşette yok uygdan PDF ile gitsem sıkıntı olur mu poşetteki kargo bilgilerinin fotoğrafını çekerek?
Benim gittiğim çok büyük bir defacto mağazası değildi ama başka rahat kargo pantolonlar vardı siz de değerlendirirsiniz bence. Ben hatta 2 tane kargo aldım ve yanında bir tane de kot pantolon aldım. E-arşiv fatura uygulamada siparişlerde görüntüleniyordur. Ben hepsiburada'dan aldığımda ilgili siparişin yanına faturanızı görüntüleyin vardı.

Hocam hediye olayı kafamı karıştırdı ama fatura bedeli neyse onu size verecekler.

Hocam ben bugün mağazadan İade oluyor mu diye gittim hediye çeki verdi. Mağazada alacağım pantolon vardı sorun etmedim. Ayrıyeten defacto'ya üye olursanız %10 ekstra indirim var dedi onu da kullandım.
Hediye çeki mi verdiler? İade almaları lazım. Ben buradaki bir mağazaya sordum internetten aldığımda mağazaya iade, değişim olur mu diye, olur dedi kasadaki arkadaş.

Mağazadan iadede sipariş numarasını söylemeniz yetiyor. Ben internetten aldıklarımı mağazadan çok kolay iade ettim hep

Mağazadan iadede sipariş numarasını söylemeniz yetiyor. Ben internetten aldıklarımı mağazadan çok kolay iade ettim hep.

Peki ürünün küçük bedeniyle ücretsiz değişimi mümkün mü? Mağazada aynı ürünü bulacağımı sanmıyorum ancak sitede ürünün küçük bedeni mevcut mağazaya getirtseler vs. o tarz bir işlem mümkünse süper olur.

Peki ürünün küçük bedeniyle ücretsiz değişimi mümkün mü? Mağazada aynı ürünü bulacağımı sanmıyorum ancak sitede ürünün küçük bedeni mevcut mağazaya getirtseler vs. o tarz bir işlem mümkünse süper olur.
O yok sanırım. Benim aldıklarımdan biri de büyük geldi. İade edip alman lazım diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı