Cidden bunaldım

Yazdıklarına bakıyorum da henüz hayat hakkında hiçbir şey bilmiyorsun.

Bu senin düşüncen ve gram saygı duymuyorum bu düşüncene, yani bu dediğine katılmıyorum. Bundan gerisini de artık yaşadıkça göreceğiz bakalım ^_^. Hayat hakkında bir şey bilmiyor isem bu hayatla benim aramda, sana söyleyecek başka bir şeyimin kaldığını düşünmüyorum ki hayatımda yüzlerce kez gördüğüm şeyleri de senden duymanın & görmenin pek bir öneminin olduğunu düşünmüyorum, görüşmemek üzere 👋.

Bu senin düşüncen ve gram saygı duymuyorum bu düşüncene, yani bu dediğine katılmıyorum. Bundan gerisini de artık yaşadıkça göreceğiz bakalım ^_^. Hayat hakkında bir şey bilmiyor isem bu hayatla benim aramda, sana söyleyecek başka bir şeyimin kaldığını düşünmüyorum ki hayatımda yüzlerce kez gördüğüm şeyleri de senden duymanın & görmenin pek bir öneminin olduğunu düşünmüyorum, görüşmemek üzere 👋.
Umrumda değil. Senin kabul edip etmemene göre gerçekler değişmez. Senden bin kat daha fazla şey yaşamışımdır.

Bir polyannacı daha.
Pc konusuna gelecek olursak,bende yıllardır çok kötü bir pc kullanıyorum. Evet istiyorum ama çok büyük dert etmiyorum.
Arkadaş konusuna gelicek olursak;
Biraz sosyalleşmezsen kimse ile konuşmazsan tabii arkadaşın olmaz. Öyle otomatik pat diye arkadaş olunmuyor. Hayattan zevk almaya bak.

Eskiyi bulaştırma, Şimdiyi düzelt.

Yeni konular

Geri
Yukarı