Ciddi manada yurt dışına gitmeyi hedefliyor musunuz?

Ciddi manada yurtdışına gitmeyi hedefliyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    962
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, sosyal medyada gördüğüm kadarıyla yurtdışını daha iyi bulan birçok insan var. Peki, cidden aranızda yurtdışına gitmeyi düşünen var mı? Oranın şartlarını şimdiden araştıran.

Ben Üniversite'de Çizgi Film ve Animasyon bölümünü tutturmayı başarırsam yüksek lisans yapana kadar burada durup bir süre sonra İngiltere'ye göçmeyi planlıyorum. İngiltere açıkcası ilgimi çeken tek ülke.

Özellikle Londra'da resmen emlak krizi yaşanıyor ama daha önümde 7 yıl var, illa şartlarda ufak tefek değişiklikler olur. Ayrıca Avrupa'da İngiltere ırkçılığın en az olduğu yerlerden biri. Bu 7 yılda kendime bir dijital portfolyo hazırlayıp yurtdışında iş kapma ihtimalimi arttırmayı hedefliyorum.

Türkiye'de sanatın pek değeri yok. 3D animasyona yardımcı olabilecek çoğu ürün manyak fiyatlarda.

Son düzenleme:
Merhaba, sosyal medyada gördüğüm kadarıyla yurt dışını daha iyi bulan birçok insan var. Peki, cidden aranızda yurt dışına gitmeyi düşünen var mı? Oranın şartlarını şimdiden araştıran.

Ben Üniversite'de Çizgi Film ve Animasyon bölümünü tutturmayı başarırsam yüksek lisans yapana kadar burada durup bir süre sonra İngiltere'ye göçmeyi planlıyorum. Özellikle Londra'da resmen emlak krizi yaşanıyor ama daha önümde 7 yıl var, illa şartlarda ufak tefek değişiklikler olur. Türkiye'de sanat pek değer etmiyor. 3D animasyona yardımcı olabilecek çoğu ürün manyak fiyatlarda.

Gidebilsem giderim. Vallahi ırkçılık falan olabilir, dikkat etmek gerekiyor.

Merhaba, sosyal medyada gördüğüm kadarıyla yurtdışını daha iyi bulan birçok insan var. Peki, cidden aranızda yurtdışına gitmeyi düşünen var mı? Oranın şartlarını şimdiden araştıran.

Ben Üniversite'de Çizgi Film ve Animasyon bölümünü tutturmayı başarırsam yüksek lisans yapana kadar burada durup bir süre sonra İngiltere'ye göçmeyi planlıyorum. Özellikle Londra'da resmen emlak krizi yaşanıyor ama daha önümde 7 yıl var, illa şartlarda ufak tefek değişiklikler olur. Türkiye'de sanatın pek değeri yok. 3D animasyona yardımcı olabilecek çoğu ürün manyak fiyatlarda.
KHO kazanırsam düşünmüyorum. Ama olmazsa düşünüyorum.

Polis alımını bekliyorum geçen sene yapılmadı ama ona girersem de ilk hedefim misyon koruma olur, eğer giremezsem üniversite okuyup giderim direk.

Geri
Yukarı