Ciddi olamıyorum

triggerr

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle şöyle diyeyim, şu devirde ihtiyaçlarımızı karşılayamazken psikologlar ile seans başına para bayılmak istemiyorum. Uzun zamandır kendimi bildim bileli üzgün olamıyorum veya ciddi bir duruş alamıyorum. Durabilirsem en fazla 1, 2 dakika sürüyor. Daha bu durumu geçenlerde yaşadım, sevgilimden ayrılacağım vakit ciddi bir konuşma yaparken yarısında gülme tutuyor, kendimi zor tutuyorum. Çözüm aramıyorum. Aramızda böyle hissedenler de var mı? Tek bende olamaz bu durum.

Dostum bu şekilde olan insanlar tabiki var. Bunun normal bir durum olmadığının sende farkındasınki konu açmışsın. Bu durumun nedenini öğrendikten sonra üstesinden gelebilirsin. Bunun birçok farklı nedeni olabilir bu nedenle profesyonel destek almakta fayda var.

Öncelikle şöyle diyeyim, şu devirde ihtiyaçlarımızı karşılayamazken psikologlar ile seans başına para bayılmak istemiyorum. Uzun zamandır kendimi bildim bileli üzgün olamıyorum veya ciddi bir duruş alamıyorum. Durabilirsem en fazla 1, 2 dakika sürüyor. Daha bu durumu geçenlerde yaşadım, sevgilimden ayrılacağım vakit ciddi bir konuşma yaparken yarısında gülme tutuyor, kendimi zor tutuyorum. Çözüm aramıyorum. Aramızda böyle hissedenler de var mı? Tek bende olamaz bu durum.

Bende de eskiden vardı yurtta hoca ciddi bir işte gülme diyordu sürekli gülüyordum ve bana vuruyordu :D ama büyüyünce geçti şu an olmuyor belki zamana ihtiyacın vardır.

Kişiliğinizle alakalı olabilir, yani psikolojik destekle düzelir mi bilmiyorum.

Bu arada anlamsız gülme krizleri yaşıyorsanız PBA kişilik bozukluluğuna sahip olabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı zamanlarda senin gibi olmak isterdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı