Çift Kanal PSU alınmalı mı?

Hadi ya, öyle miymiş? Bende de aynısı var [emoji23]
Neyin aynısı var?

SLİ yapılmayacaksa sorun çıkartmaz, SLİ veya CF konfigürasyonlarında bir ihtimal sorun yaşanabilir.

Ben öyle biliyordum da araştırınca bulamadım. Neyse, zaten öyle olmasa da bir sıkıntı yapmaz. 12V kanalından 24A demek 288 Watt demek. 1070 de öyle bir güç tüketimine ulaşmaz.

Güç kaynağını değiştirme kararı aldım. Çift kanal olması aklıma takıldı. Birazda tasarruf amaçlı High Power 600W 80+ Bronze Element Bronze II tercih edeceğim. Umarım pişman etmez.

Eder. Şaçma bir hareket olur. S12II ondan çok daha iyi bir PSU'dur ve SLI yapmadığınız sürece size yeter. Sakın öyle bir hareket yapmayın.

Eder. Şaçma bir hareket olur. S12II ondan çok daha iyi bir PSU'dur ve SLI yapmadığınız sürece size yeter. Sakın öyle bir hareket yapmayın.
Neden High Power önermiyorsunuz? S12 ve M12 baktım ilk başta. M12 almaya karar verdim daha sonra biraz daha düşük bütçe bakındım High Power kullanıp menun olan kullanıcılar gördüm.

Önermiyorum değil, düşük bütçede iyi PSU'lar ama kesinlikle Seasonic kalitesi ile karşılaştırılamaz. İptal etmeyin, Seasonic ile devam edin. Öyle bir sistem High Power'dan daha kaliteli bir PSU'yu hak ediyor.

Önermiyorum değil, düşük bütçede iyi PSU'lar ama kesinlikle Seasonic kalitesi ile karşılaştırılamaz. İptal etmeyin, Seasonic ile devam edin. Öyle bir sistem High Power'dan daha kaliteli bir PSU'yu hak ediyor.
Anladım üstat ilgin için teşekkür ederim. O zaman şöyle yapalım almışken sağlam alalım. İki model arasında tek fark modüler olması mı?
Seasonic 620W 80+ Bronze M12II-620 Evo Edition Modüler Güç Kaynağı
• Seasonic 620W 80+ Bronze S12II Güç Kaynağı

Bildiğim kadarıyla evet.
Seasonic M12 ve Seasonic M12 EVO modelleri farklıymış. M12 ''EVO dahil'' Tier 1 sınıfına giriyormuş. Kafam şuan daha rahat.

tgrbCnr.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı