Çift monitör bağlayınca oyundaki akıcılık gidiyor

Şu an öyle bir monitörüm bulunmuyor :( çok can sıkıcı ya. Kullandığım monitör VGA olduğu için dönüştürücü HDMI kullanıyorum. Ama yine de dediğiniz gibi karışıklığa sebeb olabiliyor demek ki.
Mesajımı sonradan düzenledim dostum :). Muhtemelen sorun o değil. Sanırım tek çözüm VGA olanı oyun oynarken çıkartmak olacak bu durumda.

Mesajımı sonradan düzenledim dostum :). Muhtemelen sorun o değil. Sanırım tek çözüm VGA olanı oyun oynarken çıkartmak olacak bu durumda.

Bunun çözümünü bulmam lazım :) ben zaten yayın yapmak için 2 monitör bağlıyorum. 2. monitörü söküp oyun oynadığım zaman bir anlamı olmuyor. Bu durumda bu sistem benim işime yaramıyor. Kaldırıp atarım. Şaka maka HDMI portuna bağladığım dönüştürü dandik 10 TL'ye almıştım. Onun kalitesiyle alakalı bir durum olabilir mi? İlgin için sağ olasın bu arada eywallah.

Arkadaşlar merhabalar.
Çift monitör kullanıyorum. Fakat CS:GO tarzı bir oyun oynarken; FPS 250 300 aralığındayken, oyundaki akıcılığın olmadığını farkediyorrrum. Bunun sebebi nedir?
Ekran kartım MSI RTX 2070 Super gamin X Trio. İşlemcim Ryzen 7 3800X. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden merak edenler için ana monitörüm 144 Hz olduğu için Display Port'la bağladım. Diğer monitör ise VGA olduğu için dönüştürücüyle bağladım.
Bir tane çözüm buldum belki olur, ana monitörünü 120Hz yapmayı dener misin?

Geri
Yukarı