Çift Monitör Tam Ekranda "Giriş Desteklenmemektedir" Hatası

Kepplintt

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Uzun süredir çift monitör kullanıyorum fakat 1 haftadır oyunlarda tam ekrana alınca 2. Monitörüm “giriş desteklenmemektedir” uyarısı verip duruyor. Kenarlıksız pencere yapınca oluyor fakat o zaman ise FPS düşüşü yaşıyorum. Laptop ve harici kendi monitörümü kullanmaktayım oyunları harici monitörümden oynuyorum 1920x1080 destekleyen bir monitör fakat onda da masaüstü çözünürlüğü 1080p olunca oda aynı uyarıyı veriyor 19’ olmasından dolayı diye düşünüyorum onu oyüzden 1440x900 çözünürlüğünde kullanıyorum. Kısaca oyunlarda 1 haftadır tam erkana alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
NOT: Oyunları da 1440x900 çözünürlüğünde oynuyordum.
C63E3D66-EB0C-4B48-9729-8A30127FD86A.jpeg44F32ADC-CA3D-4199-A32E-DA551DEEF61E.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam uzun süredir 2 ekran kullanıyorum yaklaşık 2 sene olacak... Böyle bir sorunla karşılaşmadım fakat şey deneyebilirsiniz; kullanıyorsanız VGA to HDMI tarzı connectorleri değiştirebilirsiniz...
Bağlantı şekliniz nasıl acaba ? direk VGA bağlantısımı hdmi mı?

Hocam uzun süredir 2 ekran kullanıyorum yaklaşık 2 sene olacak... Böyle bir sorunla karşılaşmadım fakat şey deneyebilirsiniz; kullanıyorsanız VGA to HDMI tarzı connectorleri değiştirebilirsiniz...
Bağlantı şekliniz nasıl acaba ? direk VGA bağlantısımı hdmi mı?
VGA to HDMI kullanıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı